Materiał Partnera Catering dietetyczny - proste rozwiązanie na skuteczne odchudzanie

Catering dietetyczny - proste rozwiązanie na skuteczne odchudzanie

Catering dietetyczny to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Nie ma się czemu dziwić - jest to ogromna oszczędność czasu. Gotowe posiłki są przygotowane zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami, a mając do dyspozycji gotowe, zdrowe dania dostarczone prosto do domu, łatwiej utrzymać dietetyczną dyscyplinę. Jak to dokładnie wygląda w praktyce? Opisujemy poniżej.

Na czym polega catering dietetyczny?

Firmy takie jak Schudnij ze smakiem posiadają w swojej ofercie najróżniejsze propozycje jadłospisów. Ich głównym zadaniem jest dobranie odpowiednich składników odżywczych oraz takich składników, które zadbają o równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Niektórzy z nas mają różne problemy zdrowotne, które mogą zredukować lub wyeliminować z pomocą diety. Zalicza się do nich między innymi alergia na gluten, nadwaga, problemy żołądkowe, przewlekłe zmęczenie. Niektóre firmy cateringowe wychodzą temu naprzeciw, tworząc odpowiednio dopasowane jadłospisy. Dieta bezglutenowa, dieta bez nabiału, czy też dieta oczyszczająca są dosłownie w zasięgu ręki.

Przed zamówieniem pakietu dietetycznego, można zasięgnąć opinii dietetyka, który pomoże w wyborze optymalnego programu dietetycznego. Posiłki są dostarczane pod wskazany adres od poniedziałku do piątku lub przez cały tydzień - w zależności od firmy.

Dieta odchudzająca

Odchudzanie często kojarzy się z restrykcyjnymi dietami i niesmacznymi posiłkami - pozbawionymi tłuszczu, soli i cukru. Okazuje się jednak, że jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy, nie musimy tak się poświęcać. Dietetyczny catering pokazuje, że dieta odchudzająca może być jednocześnie smaczna i zdrowa. Specjaliści dbają o składniki odżywcze, odpowiednią ilość kalorii i urozmaicone menu. Dzięki temu skuteczne odchudzanie nie jest tylko hasłem reklamowym, ale i realnym celem. W dodatku z pomocą specjalistów można odkryć “zwykłe” smaki w nowych odsłonach.

Dieta redukcyjno-oczyszczająca

Czy wiesz, że niektóre problemy ze zdrowiem mają źródło w zanieczyszczeniu organizmu? Przewlekłe zmęczenie, wysypki skórne, nadmiernie wypadające włosy, a także nadwaga mogą być wynikiem nagromadzenia toksyn oraz tzw. dysbiozy jelitowej (niewystarczającej ilości korzystnych bakterii). Rozwiązaniem tego problemu może być oczyszczanie organizmu poprzez dietę. W odpowiednio dobranych, zbilansowanych posiłkach królują warzywa, owoce, oleje roślinne oraz inne produkty, które dbają o równowagę kwasowo-zasadową i detoks. Okazuje się, że przy zastosowaniu tej diety można zrzucić dwa-trzy kilogramy tygodniowo, a w “bonusie” zyskuje się lepsze samopoczucie, kondycję organizmu oraz stan włosów, skóry i paznokci.

Opracowanie:

Schudnij ze smakiem

Pabianice , 20 Stycznia 18 lok. 28

Podziel się