Artykuł sponsorowany Jakie ubezpieczenie indywidualne warto posiadać? - As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa

Jakie ubezpieczenie indywidualne warto posiadać? - As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa

Polisa ubezpieczeniowa zabezpiecza przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Dlatego warto ją posiadać, by w razie choroby, nieszczęśliwego wypadku, kradzieży, wypadku itp. móc z niej skorzystać. Można też zabezpieczyć firmę od ryzyka. Zakres ubezpieczeń oferowanych przez As-Kor Multiagencję Ubezpieczeniową jest szeroki, co pozwala na wybranie odpowiedniego wariantu i sumy odszkodowania. Polisa jest gwarancją i warto ją posiadać.

Ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne zapewnia bezpieczeństwo w podróży. Osoby, które nie wykupiły polisy, a przykładowo musiały za granicą skorzystać z wizyty u lekarza lub trafiły do szpitala, musiały pokrywać koszty leczenia, ze swoich pieniędzy. To nie były odosobnione przypadki. Kwoty były bardzo wysokie i często rodzina nie była w stanie zapłacić za pobyt krewnego, w zagranicznym szpitalu, w Egipcie czy Austrii. Wielu komplikacji można uniknąć, wykupując polisę turystyczną. Zakres ubezpieczenia obejmuje m.in.: koszty wizyt lekarskich i leczenia szpitalnego; transport medyczny, pomoc prawną, ratownictwo w górach i na morzu; nieszczęśliwe wypadki, OC w życiu prywatnym, bagaż, sprzęt sportowy. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony.

Ubezpieczenie życia i zdrowia.

Towarzystw ubezpieczeniowych na rynku jest naprawdę dużo i warto poznać każdą ofertę. Tylko spotykając się z doradcą np. z firmy As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa, jest taka możliwość. Kontaktowanie się z każdą firmą ubezpieczeniową zajęłoby mnóstwo czasu. Doradca ma wiedzę na temat zakresu ubezpieczeń życia i zdrowia oraz składek. Trzeba nam wiedzieć, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują bogate pakiety ubezpieczeń na życie i zdrowotnych. Z jednej strony zapewniają zabezpieczenie na wypadek trudnych zdarzeń losowych, a z drugiej oferują gromadzenie oszczędności na przyszłość i ochronę naszych bliskich. Firmy ubezpieczeniowe oferują również ubezpieczenia zdrowotne, czyli dostęp do prywatnej opieki medycznej, lekarzy specjalistów, zabiegów ambulatoryjnych oraz badań diagnostycznych.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak ważne jest ubezpieczenie domu lub mieszkania. Można zabezpieczyć mienie ruchome — rzeczy osobiste, meble, sprzęt RTV i AGD oraz budynek gospodarczy lub garaż wolnostojący; elementy działki: ogrodzenie, bramy, altanki, donice; odpowiedzialność cywilną wszystkich domowników. Osoba posiadająca polisę uzyskuje pomoc specjalistów w ramach ubezpieczenia assistance. Majątek można chronić od szkód powstałych wskutek: ognia i innych zdarzeń losowych jak np.: gradobicia, zalania, huraganu, powodzi, kradzieży z włamaniem, przepięcia, wandalizmu i stłuczenia szyb i innych szklanych przedmiotów. Ubezpieczyć możemy także: dom w budowie, domki letniskowe i ubezpieczenia rolne.

Jakie ubezpieczenia znajdziemy w ofercie As-Kor Multiagencji Ubezpieczeniowej?

As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa specjalizuje się w szerokim zakresie usług ubezpieczeniowych. Oferuje swoim klientom ubezpieczenia samochodów, mieszkań, leczenia za granicą, medyczne, mienia firmy, domów, na zdrowie oraz na życie. Dodatkowo firma zajmuje się ubezpieczeniami od pożaru, odpowiedzialności cywilnej, szkolnymi oraz ubezpieczeniem utraty dochodu. Dzięki doświadczeniu, As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa zyskała zaufanie klientów.

Opracowanie:

As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa Anna Skwarek

Warszawa , Połczyńska 93a lok. 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas