Materiał Partnera Podstawowe akcesoria do wózka dziecięcego

Podstawowe akcesoria do wózka dziecięcego

Spacer z dzieckiem to nie tylko przyjemność, ale też często nieprzewidywalne zdarzenia. Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się, że dziecko podczas spaceru zaczęło zanosić się płaczem, było głodne, a w wózku zabrakło miejsca na dodatkową butelkę czy przytulanki. Dlatego bardzo ważne są akcesoria, które zmieszczą się do każdego wózka. Wtedy możemy mieć pewność, że dziecko będzie mieć wszystko co potrzeba, a spacer przebiegnie w miłej atmosferze.

Odpowiednia torba do wózka

Najważniejszym miejscem, w którym powinny znaleźć się wszystkie drobne akcesoria na spacer, jest torba do wózka. Powinna pomieścić pieluszki, ubranka, butelki, klucze i wiele dodatkowych gadżetów. Wszystko musi mieć swoje miejsce, abyś za każdym razem nie szukać chusteczek czy butelki. Torba do wózka musi mieć dużo przegródek, miejsce na butelkę i mały przewijak. W dobrej torbie nie powinno zabraknąć też opakowania termoizolacyjnego na butelkę lub przekąski, miejsce na etui na smoczek, a nawet kieszonkę na klucze czy dokumenty. Taką torbę mama może wykorzystać również idąc do sklepu na zakupy, przypiąć do poręczy wózka lub przymocować do walizki podczas podróży samochodem czy samolotem.

Gadżety i akcesoria na spacer

Mając dużą i dobrze wyposażoną torbę do wózka możliwe jest zabranie na spacer z dzieckiem przydatnych, kolorowych gadżetów. Dzięki nim maluch nie będzie się nudzić, a jeśli zacznie płakać to skutecznie go one uspokoją. Dla dziecka leżącego w gondoli można zabrać kolorową zawieszkę z kontrastowymi kolorami. Na pewno go ona zainteresuje i urozmaici podróż w wózku. Starsze dziecko w spacerówce może bawić się zawieszką lub grzechotką. Jednak zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci idealnie sprawdzą się maskotki. Kotki, pajacyki, autka to zabawki, które na pewno zainteresują dzieci i skupią jego uwagę przynajmniej, dopóki nie zasną podczas spaceru.

Przewijanie na spacerze

Podczas dłuższego spaceru z dzieckiem na pewno zdarzy się, że trzeba będzie je przewinąć. Wtedy można skorzystać z torby do wózka z dołączonym przewijakiem. Przydadzą się wtedy również mokre chusteczki i pampersy. Praktycznym gadżetem może okazać się pojemnik na chusteczki. Pozwoli on umieścić paczkę w sztywnym opakowaniu dzięki czemu nie będą się one przewracać w torbie, wysychać, kiedy nie dokleimy zamknięcia. W wózku nie może zabraknąć też kocyka oraz pieluszki tetrowej. Dziecko podczas przewijania można okryć przed wiatrem lub mocnym słońcem i ochronić go przed niepożądanym przeziębieniem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas