Materiał Partnera Tapicer zamiast wymiany

Tapicer zamiast wymiany

Jeśli zmieniasz aranżację salonu czy sypialni, ale nie chcesz pozbywać się mebli, które wciąż się sprawdzają, jednak ich kolor i styl nie pasują do nowego pomysłu, idealnym rozwiązaniem jest oddanie ich w ręce zawodowego i sprawdzonego tapicera. Takim sposobem stworzymy mebel idealnie wpasowujący się w nowy design pokoju, a przy zastosowaniu odpowiednich materiałów możemy zwiększyć jego odporność na plamy i zabrudzenia.

Czasami nawet niewielka zmiana koncepcji w aranżacji i wystroju danego pomieszczenia rodzi problem w postaci potrzeby wymiany mebli. Jeśli posiadamy dobrej jakości meble tapicerowane, idealnym rozwiązaniem jest oddanie ich w ręce sprawdzonego i rzetelnego tapicera, który będzie w stanie całkowicie odmienić ich wygląd. Jednym z miejsc gdzie możemy tego dokonać jest Pracownia Tapicersko – Dekoracyjna Stanisława Szafrana z Krakowa.

Klasycznie i nowocześnie…

Pracownia Tapicersko – Dekoracyjna Stanisława Szafrana świadczy kompleksowe usługi tapicerskie oferując wykonanie prac zarówno na meblach klasycznych i stylowych, ale również w przypadku mebli zupełnie współczesnych. Firma oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, ale może się również pochwalić kompleksowymi zleceniami wykonanymi na potrzeby hoteli, lokali gastronomicznych oraz innych miejsc użyteczności publicznej (aqua parki, sklepy branżowe, placówki dyplomatyczne). Pracownia funkcjonuje na rynku krakowskim, jednak realizuje zlecenia praktycznie z całego kraju. Jest specjalistą w zakresie naprawy współczesnych i nowoczesnych mebli tapicerowanych codziennego użytku, wykonując naprawy zarówno przy użyciu materiału powierzonego przez klienta, a także oferując materiały pochodzące od renomowanych dostawców, takich jak Dekoma, Hopke, Joop,Radpol, Italvelutti, Konstinwest, Fargotex, Ado, Sunrise.

Odmień swój salon

Jeśli planujemy zmianę aranżacji salonu lub innego pomieszczenia, zmiana tapicerki w kanapie, sofie lub innym meblu tapicerowanym to doskonały pomysł. Pracownia Stanisława Szafrana wykona zarówno wymianę tapicerki, a także niezbędne prace związane z renowacją i naprawą mebla, w tym również jego elementów drewnianych. Jeśli materiał tapicerskich użytkowany dotychczas nie sprawdził się, możemy wymienić go na bardziej funkcjonalny, plamoodporny itp. To rozwiązanie zdecydowanie tańsze od zakupu nowego mebla.

Opracowanie:

Stanisław Szafran Pracownia tapicersko dekoracyjna

Kraków , Nałkowskiego 11 lok. 1

Podziel się