Artykuł sponsorowany Sprawdź, dlaczego w Twoim domu nie może zabraknąć lustra

Sprawdź, dlaczego w Twoim domu nie może zabraknąć lustra

Lustro to element wyposażenia każdego przedpokoju i łazienki, który umożliwia przejrzenie się, ale również wykonanie makijażu czy też czynności pielęgnacyjnych twarzy. Niemniej szklana tafla ma o wiele więcej możliwości aranżacyjnych, które wpływają na styl, a także na wielkość pomieszczenia. Dlaczego lustro powinno zawisnąć również w salonie czy gabinecie? Do jakiego arylu pasują lustra oprawione w ramy ornamentowe?

Jaki wpływ na aranżację mają lustra?

Jak już zostało wspomniane, lustro ma ogromne znaczenie dla aranżacji. Przede wszystkim może wpłynąć na optycznie powiększenie oraz podniesienie wnętrza. Z tego właśnie względu szklana tafla powinna pojawić się w niewielkich mieszkaniach, którym doda kilku dodatkowych metrów kwadratowych. Co więcej, lustra mogą przyczynić się również do wizualnego poszerzenia wąskiego przedpokoju. W tym przypadku warto stawiać na duże tafle, które zajmą jedną ze ścian. Na powieszenie szklanej tafli warto zdecydować się również w tych wnętrzach, które potrzebują doświetlenia – lustra doskonale odbijają światło, dlatego też rozjaśnią salony z małą ilością okien czy też aranżacje, w którym dominuje ciemna kolorystyka.

Lustro cechuje się dużą uniwersalnością, dlatego też dopełni wszystkie pomieszczenia – od tych wykończonych w stylu klasycznym, przez wnętrza vintage, aż do aranżacji nowoczesnych czy minimalistycznych. Co ciekawe, lustra mogą podkreślić styl nowoczesnej architektury. Wszystko za sprawą możliwości stworzenia we wnętrzu tak pożądanej symetrii. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że szklana tafla nie musi być klasycznym kwadratem, prostokątem czy kołem – lustra mogą mieć o wiele bardziej dekoracyjne kształty. Warto jednak pamiętać o tym, że nierzadko piękno tkwi w klasyce, czyli w lustrze oprawionym w ramę ornamentową. Do jakich pomieszczeń  będą pasować te funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle estetyczne elementy wyposażenia wnętrz?

Do jakiego stylu pasują lustra oprawione w ramy ornamentowe?

Lustra i obrazy oprawione w ramy ornamentowe, których produkcja zajmuje się firma Leszka Tyla to wyjątkowe elementy dekoracyjne, które pasują do określonych przestrzeni. Sztandarowym przykładem jest tutaj między innymi niezwykle elegancki, a nawet lekko wytworny styl klasyczny, który jest niemal synonimem bogato zdobionych ścian. Lustra w ramach ornamentowym mogą być również dopełnieniem stylu eklektycznego.  Co ciekawe, bogato zdobione oprawy odnajdą się również we wnętrzach kolonialnych czy glamour oraz vintage, mogą być jednak ciekawym przełamaniem we wnętrzach rustykalnych czy loftowych. Jak widać, lustra oprawione w ramy ornamentowe to funkcjonalne i estetyczne dekoracje.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas