Artykuł sponsorowany Przepusty kablowe od Bi-Plast – jak swobodnie prowadzić kable przez meble?

Przepusty kablowe od Bi-Plast – jak swobodnie prowadzić kable przez meble?

Jeżeli szukasz akcesoriów, które umożliwią swobodne prowadzenie przewodów i zakrycie otworów przeznaczonych na ich umieszczenie, przepusty kablowe od Bi-Plast to rozwiązanie dla Ciebie. Większość mebli biurowych posiada specjalne wycięcia, które ułatwiają sprawną organizację kabli i sprzyjają zachowaniu ładu i estetyki przestrzeni biurowej. Sprawdź, jak w łatwy i szybki sposób pozbyć się problemu splątanych przewodów.

Przepust kablowy – użytkowość akcesoriów meblowych

Przepusty kablowe zostały stworzone z myślą o pomieszczeniach, w których znajduje się duża liczba kabli. Ich cechą szczególną jest prosta konstrukcja zapewniająca intuicyjny montaż. W ofercie Bi-Plast znajdziesz akcesoria w różnych wariantach kolorystycznych, które umożliwią zaaranżowanie estetycznej i uporządkowanej przestrzeni.

Występujące w postaci okrągłej wkładki, mocowanej w otworze na biurku czy stole, zapewnią skuteczne zamaskowanie kabli i sprawną organizację przewodów zasilających. Bez względu na to, czy chcesz zaaranżować biuro, domowy gabinet czy pokój nastolatka, warto sięgnąć po te proste akcesoria

– mówi pracownik firmy.

Jak dobrać przepust kablowy do zabudowy meblowej?

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje przepusty kablowe o różnych średnicach, dlatego z łatwością dobierzesz model dopasowany do blatu Twojego mebla. Większość producentów oferuje meble z okrągłymi otworami (60 i 80 mm), chociaż zdarzają się niestandardowe modele z przepustami kwadratowymi, prostokątnymi czy owalnymi. Akcesoria dostępne w Bi-Plast zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i nawet po długim okresie użytkowania zachowuje nienaganny wygląd. Częstym wyborem użytkowników są przepusty kablowe szczelne, które doskonale zabezpieczają przewody. W zależności od preferencji możesz wybrać modele gumowe lub szczotkowe z wbudowaną maskującą szczotką. Bez względu na to, który model wybierzesz, możesz mieć pewność, że będzie współgrał z designem mebli.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas