Artykuł sponsorowany O czym należy pamiętać, skręcając meble w domu/mieszkaniu?

O czym należy pamiętać, skręcając meble w domu/mieszkaniu?

Skręcanie mebli bywa długim procesem. Podejmując się takiego zadania powinniśmy posiadać minimalną wiedzę oraz doświadczenie. Przed montażem warto także odpowiednio rozplanować kolejne czynności. Zazwyczaj wystarczą nam podstawowe narzędzia jak śrubokręt czy znajdujące się w zestawie z meblami imbusy. Czego należy unikać podczas samodzielnego montażu? Kiedy i dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Co ma duże znaczenie w trakcie samodzielnego skręcania mebli?

Montaż mebli w domu/mieszkania wymaga przygotowania. Podczas wykonywania poszczególnych prac najważniejsze są:

  • Spokój – składanie umeblowania powinno odbywać się bez zbędnego pośpiechu, co uchroni nas przed popełnieniem błędów, często ciężkich do naprawienia.

  • Uważność i skupienie. Warto przeczytać instrukcję, a po złożeniu poszczególnych elementów sprawdzić, czy wszystko wykonaliśmy prawidłowo.

  • Przeliczenie elementów znajdujących się w danej paczce.

  • Przygotowanie narzędzi – m.in. śrubokręta czy imbusów, jeśli nie znalazły się w paczce z meblami.

  • Odpowiednie zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem, np. na skutek upuszczenia młotka.

Jeżeli nie czujemy na siłach, warto skorzystać z usług skręcania mebli wykonywanych przez profesjonalistów.

Kto może nam pomóc w fachowym montażu mebli?

Brak czasu czy niewystarczające umiejętności techniczne stanowią częsty problem w samodzielnym składaniu umeblowania. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest powierzenie zadania specjalistom ze stosownymi kwalifikacjami i wiedzą. Z powodzeniem wykonają wszystkie prace montażowe na najwyższym poziomie. Uznaniem klientów cieszy się m.in. Firma No Problem z Warszawy zajmująca się kompleksowym świadczeniem usług skręcania i transportu mebli.

Korzystając z pomocy fachowców możemy liczyć na indywidualne podejście. Cały proces montażu przebiega sprawnie z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, elektronarzędzi, kluczy i końcówek. Miejsce wykonywania prac zostaje wcześniej dobrze zabezpieczone. Zaś profesjonaliści precyzyjnie skręcą meble pochodzące od różnych producentów, a następnie ustawią bądź zawieszą w docelowej lokalizacji.

Dodatkowo w cenie montażu możemy liczyć na niewielkie przeróbki, np. wywiercenie otworów na kable i dostosowanie tym samym mebli do naszych potrzeb.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas