Artykuł sponsorowany Odśwież swój taras i meble ogrodowe dzięki użyciu myjek wysokociśnieniowych. Dostaniesz je w sklepie Antom-Service

Odśwież swój taras i meble ogrodowe dzięki użyciu myjek wysokociśnieniowych. Dostaniesz je w sklepie Antom-Service

Sezon po zimie jest idealnym momentem, aby zadbać o oczyszczenie całego ogrodu i przygotowanie tarasu do spędzania na nim ciepłych wieczorów z bliskimi. Niezależnie od tego, czy podczas zimnych miesięcy trzymałeś meble ogrodowe w zamknięciu, czy nie, wymagają one odświeżenia i umycia. Idealnie do tego celu sprawdzi się myjka wysokociśnieniowa, którą możesz zakupić w Antom-Service i sprawnie przeprowadzić potrzebne prace.

Gdzie możesz wykorzystać myjki ciśnieniowe w swoim ogrodzie?

Kiedyś tego typu urządzenia były wykorzystywane głównie do czyszczenia samochodów. Nadal używane są w tym celu, jednak ich zastosowanie się nieco poszerzyło i właściciele sprzętu dojrzeli potencjał również w myciu posadzek, tarasów, donic i mebli ogrodowych, a także chodników i podjazdów. Dzięki wysokiemu ciśnieniu nawet najtrudniejsze zabrudzenia mogą być dokładnie usunięte.

Pracownik Antom-Service mówi:

W asortymencie nasi klienci mogą znaleźć różne myjki pod względem mocy i wydajności pompy. Zawsze staramy się doradzić wybór, biorąc pod uwagę cel przeznaczenia i miejsce użytkowania takiego sprzętu.

Najczęściej używany jest on po zimie, kiedy należy wyczyścić różne przedmioty na tarasie oraz jego samego. Sadza, która się osadziła po okresie grzewczym, potrafiłaby przez całe lato brudzić buty i stopy, a co za tym idzie, byłaby wprowadzana do wnętrza domów. Poza tym regularne mycie takich powierzchni przedłuża ich żywotność.

Mycie kostki brukowej i opon samochodowych

Po kilku latach kostka brukowa, z której powstał chodnik czy podjazd wokół domu potrafi się przesuwać, a w szczelinach zaczynają rosnąć chwasty i mech. Wyrywanie ich ręczne potrafi być ciężkie i pracochłonne. Dzięki zastosowaniu myjek wysokociśnieniowych można przeprowadzić tę pracę szybko i sprawnie bez nadwyrężania sił.

Można również ich właściwości wykorzystać do czyszczenia opon samochodowych, które po zimie są dosyć brudne i obtoczone w soli drogowej, która się zebrała po jeździe. Zarówno zimna, jak i gorąca woda doskonale poradzi sobie z każdymi nieczystościami.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas