Materiał Partnera Meble tapicerowane – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Meble tapicerowane – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Dzięki różnorodnej ofercie sklepów meblowych możemy urządzić swoje mieszkanie w oryginalny sposób. Od lat na rynku królują meble tapicerowane, które ułatwiają osiągnięcie wymarzonego efektu. Gwarantują też wygodę, a ta jest przecież dla nas najważniejsza. Jakie są pozostałe zalety mebli tapicerowanych? Zapraszamy do lektury!

Bogata oferta

Niezależnie od tego, czy pragniemy zaaranżować mieszkanie w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym czy rustykalnym meble tapicerowane będą doskonałym wyborem. Wszystko dzięki bardzo bogatej ofercie tkanin obiciowych. Znajdziemy wśród nich tkaniny gładkie, mięsiste, o delikatnym lub grubym splocie. Będziemy zachwyceni różnorodnością wzorów i dostępnością kolorów. Meble tapicerowane może zestawiać ze sobą w dowolny sposób, tworząc niebanalne aranżacje. Kto powiedział, że sofa i fotele muszą wyglądać identycznie? Obecnie coraz częściej miksuje się różne wzory i kolory mebli, co dodaje wnętrzom świeżości i sprawia, że stają się one ciekawsze.

Łatwo utrzymać się w czystości

Jak przekonuje specjalista z salonu Meble Targowa – współczesne tkaniny obiciowe charakteryzują się dużą odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne i zaplamienie. Dzięki temu meble zawsze będą prezentować się dobrze, nawet jeśli w domu mieszkają zwierzęta lub małe dzieci. Trzeba jednak pamiętać o regularnym odkurzaniu tapicerki i usuwaniu plam na bieżąco. Jeżeli z czasem uznamy, że meblom przyda się porządniejsze czyszczenie, możemy skorzystać z odkurzacza piorącego lub zamówić taką usługę w lokalnej firmie sprzątającej.

Pełen komfort

Meble tapicerowane są niezwykle wygodne. Często wyposaża się je w zagłówki, podłokietniki czy zestawy poduszek, co jeszcze bardziej uprzyjemnia wypoczynek. Tapicerowana sofa wręcz zaprasza swoim wyglądem, by się na niej położyć i obejrzeć ulubiony serial w telewizji. Czytanie książki pójdzie nam znacznie lepiej w fotelu z obszernym siedziskiem i wysokim oparciem. A tapicerowane krzesła do jadalni zapewnią maksymalny komfort podczas spożywania posiłków.

Dobra cena

Meble tapicerowane dostępne są w różnych wariantach cenowych, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Cena mebli tego rodzaju uzależniona jest od wielkości i kształtu konstrukcji, rodzaju i jakości tkaniny obiciowej oraz cennika producenta. Salony meblowe bardzo często organizują akcje promocyjne lub udzielają rabatów przy większych zakupach. Korzystając z tego typu promocji, możemy sporo zaoszczędzić. Jeśli dysponujemy niedużym budżetem, możemy też zdecydować się na zakup mebli z outletu. Zwykle jest to wyposażenie powystawowe, które nie nosi większych śladów użytkowania.

Opracowanie:

Meble Targowa Meble tapicerowane drewniane i sosnowe

Warszawa , ks. Kłopotowskiego 38

Podziel się