Materiał Partnera Zamawianie mebli na wymiar

Zamawianie mebli na wymiar

Nowe meble i w dodatku zaprojektowane według własnych wizji, sprawią, że nasze wnętrze będzie miało niepowtarzalny klimat. To będzie nasz dom marzeń. Nieważne czy mieszkamy w domu z wielkiej płyt, czy budynku jednorodzinnym, liczy się tylko to, jak się w nim czujemy. Sprawmy sobie meble wyjątkowe, wyprodukowane tylko dla nas ze specjalnych materiałów.

Jakie meble możemy zamówić pod wymiar?

Odpowiednio zaprojektowane meble dodadzą blasku każdemu pomieszczeniu. Producent wykona meble kuchenne, łazienkowe, sypialniane, okładziny, ścienne, garderoby. Możemy zamówić meble także do firmy czy instytucji. Producenci specjalizują się w zabudowach bibliotek, recepcji, sądów, restauracji, barów, klatek schodowych, aptek, przychodni i wielu różnych firm. Dbają o każdy detal, tworząc je tak, żeby ich walory użytkowe szły zawsze w parze z wyjątkowo pięknym wyglądem, stosownie do charakteru danego pomieszczenia i jego funkcji.

Co wyjątkowego oferują producenci?

Przede wszystkim wykonują meble na indywidualne zamówienia i pod wymiar. Sporządzają darmową wycenę i przedstawiają próbki materiałów, żebyśmy jako klienci wiedzieli czego się spodziewać. Wśród bogatych ofert na rynku możemy znaleźć meble w konkurencyjnych cenach i wykonanych z niebanalnych materiałów. Jeśli możemy sobie pozwolić na ekskluzywne meble, które będą piękne i funkcjonalne, to poczujemy się komfortowo. Wystarczy, że nawiążemy kontakt np. z firmą „Surlejewski” z Tworzyjanowa z powiatu wrocławskiego, a zaprojektuje meble i doradzi w tej kwestii. Najpierw przygotuje darmową wycenę projektu i zrobi pomiar. Sami wybieramy materiał, ale producent zawsze służy radą, żeby nasze meble były trwałe i świetnie się prezentowały. Następnie wyprodukowane meble zmontuje w naszym domu.

Czym się kierować przy wyborze producenta mebli na zamówienie?

Sprawdźmy referencje i doświadczenie producenta. Ofertę i informacje na temat firmy znajdziemy na stronie internetowej, ale chodzi o to, żeby meble były wykonane na jak najwyższym poziomie. Ponadto chcemy przecież, żeby do produkcji użyte zostały materiały trwałe. Meble to spory wydatek, więc muszą nam służyć przynajmniej kilka lat. Jeśli firma wykonuje meble także dla odbiorców zagranicznych, możemy być pewni, że otrzymamy produkt z najlepszej półki.

Opracowanie:

Producent Mebli Surlejewski s.c.

Tworzyjanów 50

Podziel się