Materiał Partnera Jakie elementy wyposażenia samochodowego obszyje Centrum Tapicerstwa Vantage?

Jakie elementy wyposażenia samochodowego obszyje Centrum Tapicerstwa Vantage?

Tapicerowane wyposażenie wnętrz w samochodach utożsamiane jest z luksusem i prestiżem. Nic zatem dziwnego, że producenci obszywają tkaninami nawet niewielkie dodatki w autach. Ze względu na częste użytkowanie pojazdów, materiały ulegają jednak uszkodzeniom. Z powodzeniem można je oddać do renowacji specjalistom z Centrum Tapicerstwa Vantage. Czym konkretnie mogą się oni zająć?

Obszywanie dużych elementów tapicerowanych

Materiały obiciowe wykorzystywane są przez producentów samochodów m.in. do estetycznego pokrywania nimi sufitów we wnętrzach aut. Charakterystyczne podsufitki często jednak stają się zabrudzone lub ich kolor nie pasuje do reszty tapicerki. W takiej sytuacji rozwiązaniem są usługi świadczone przez Centrum Tapicerstwa Vantage w zakresie renowacji podsufitek samochodowych. Ten sprawdzony zakład tapicerski zajmie się też innymi, sporymi elementami tapicerowanymi w autach.

Oznacza to możliwość ponownego obszycia foteli i kanap znajdujących się w pojeździe. Także i przy takich zleceniach Centrum Tapicerstwa Vantage radzi sobie bez większych przeszkód, naprawiając widoczne uszkodzenia tapicerki lub nakładając zupełnie nowy materiał w celu zmiany wyglądu wnętrz. Centrum Tapicerstwa Vantage świadczy też usługi w zakresie ponownego obszywania tzw. boczków samochodowych. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się też prace związane z renowacją mniejszych elementów wyposażenia pojazdów obszytych tapicerką. O czym dokładnie mowa?

Renowacja detali samochodowych w Centrum Tapicerstwa Vantage

Często w autach opcjonalnym wyposażeniem jest obszyta skórą kierownica. Jest to jeden z najczęściej używanych elementów w samochodzie podczas jazdy, dlatego materiał ulega szybkiemu zużyciu. Centrum Tapicerstwa Vantage jest w stanie w zaledwie kilka godzin przywrócić doskonały wygląd kierownicy. Możliwe jest też jej spersonalizowanie np. poprzez wykonanie szwów w wybranych przez klienta kolorach. Obszywane przez Centrum Tapicerstwa Vantage są także mieszki skrzyni biegów.

Centrum Tapicerstwa Vantage to zakład, w którym przeprowadza się renowację dachów do kabrioletów. Materiałowe zadaszenie musi być szczelne, ale też powinno wyróżniać się estetycznym wyglądem. Podczas jazdy może ulec zniszczeniu wskutek działania czynników zewnętrznych. Jeśli tkanina została uszkodzona, warto zlecić jej naprawę specjalistom z Centrum Tapicerstwa Vantage. Wykonane przez nich usługi tapicerskie pozwalają przywrócić świetny wygląd wszelkich elementów wyposażenia samochodów pokrytych tkaninami materiałowymi.

Opracowanie:

Centrum Tapicerstwa Ryszard Kolarski

Kraków , Pachońskiego 11

Podziel się