Materiał Partnera Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Łazienka to najtrudniejsze pomieszczenie do zaprojektowania. Wymaga bardzo dużo pracy, a przede wszystkim dobrej koncepcji, aby na końcu wszystko było tak jak należy. Do zaprojektowania łazienki powinniśmy zatrudnić fachową ekipę specjalizującą się w tej dziedzinie. Jednak, co jest najważniejsze podczas projektowania funkcjonalnej łazienki? Sprawdziliśmy.

Dobry pomysł na łazienkę

Na samym początku musimy mieć jakąś koncepcję. Najprawdopodobniej będzie potrzebny gruntowny remont, więc dobrze jest zacząć od wymierzenia pomieszczenia. Aby łazienka była funkcjonalna powinieneś zostawić przed umywalką oraz WC ok. 70 cm przestrzeni, a po bokach 20-30 cm. Wanna czy kabina prysznicowa również powinny mieć wolny dostęp (przed wanną 70-80x100-120 cm). Pamiętaj także o tym, że szafki nie powinny utrudniać korzystania z codziennej toalety, więc nie wieszajmy ich na wysokości głowy obok muszli klozetowej i nad wanną.

Dopasowanie mebli

Być może nie wiesz, ale nie warto kupować osobno umywalki oraz szafki pod nią. Postaw na zakup 2w1 i zakup szafkę wraz z umywalką. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy marzą o rozwiązaniu nadblatowym lub nasadzanym na mebel. Umywalka nadblantowa charakteryzuje się dużą wygodną, ponieważ gdy szafka jest dłuższa od samej armatury, z pełną wygodą postawimy na niej na przykład nasze kosmetyki. Pamiętaj o tym, aby wybrać meble, które mają dużą ilość szuflad, schowków, tak, aby swobodnie móc wszystko w nich pochować.

Wybór fachowej ekipy

Bardzo istotny jest dobry wybór fachowców, którzy zrealizują cały remont - od a do z. Powinni być to fachowcy, którzy specjalizują się w projektowaniu łazienek i mają w tym niemałe doświadczenie. Taką firmą z pewnością jest Prym, która znajduje się w Słupsku, lecz świadczy usługi także w Lęborku.

A tak przedstawiają swoją ofertę. Tworzymy ciekawe kompozycje, kreujemy funkcjonalne a zarazem ciekawe wnętrza, przygotowujemy aranżacje łazienek, wnętrz, mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych. Projektowanie łazienek to nasza pasja! Nasz zespół wspólnie dąży do osiągnięcia idealnych rozwiązań. W procesie tworzenia wizualizacji stosujemy tylko najwyższej klasy oprogramowanie, które pozwala nam na osiągnięcie fotorealistycznych wyników. Każdy projektant pozostaje zawsze w kontakcie z zamawiającym, aby dopasować każdy element tworzonej wizualizacji do potrzeb wielu naszych Klientów. - twierdzi właściciel firmy Prym.

Detale

Ostatnim bardzo ważny czynnikiem jest jakość materiałów, z których zostały wykonane meble łazienkowe Powinny być one odporne na wilgoć, a także zabezpieczone lakierem poliuretanowym.

Podsumowując, jak widzimy, istnieje kilka istotnych kryteriów, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Pamiętajmy także o tym, że niezwykle istotny jest odpowiedni wybór ekipy fachowców, którzy zrealizują naszą koncepcję.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas