Artykuł sponsorowany Grillo – charakterystyka produktów marki

Grillo – charakterystyka produktów marki

Maszyny firmy Grillo to urządzenia do prac ogrodniczych oraz komunalnych. W asortymencie znajdziemy glebogryzarki, kosiarki, karczownice i ciągniki jednoosiowe. Mogą być one wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, zajmujących się utrzymywaniem terenów zielonych, jak i przez hobbystów, wykorzystujących maszyny do przydomowego użytku. Sprawdźmy, czym charakteryzują się maszyny tej marki.

Włoska robota

Grillo to włoski producent, od ponad 50 lat zajmujący się produkcją sprzętu ogrodniczo-komunalnego. Asortyment tej firmy to urządzenia najwyższej klasy, takie jak: samojezdne glebogryzarki, ciągniki jednoosiowe z akcesoriami, kosiarki samojezdne z zasobnikami i bez, karczownice, a także pojazdy transportowe.

Maszyny Grillo i wszystkie komponenty użyte do ich produkcji – od najprostszych do najbardziej zaawansowanych – charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Jest to efekt wieloletniej pracy włoskich projektantów i konstruktorów. Od początków istnienia firmy korzystali oni  tylko z najlepszych podzespołów i stawiali przede wszystkim na najwyższą jakość pojazdów. Jak mówi ekspert z Grupy Jackonet, zajmującej się dystrybucją i serwisem profesjonalnych maszyn ogrodniczych, rolniczych i elektronarzędzi:

Użytkownicy cenią te maszyny ze względu na ich niską awaryjność oraz brak problemów wynikających z bieżącej eksploatacji. Znakiem rozpoznawczym firmy Grillo są kosiarki samojezdne i karczownice. Ten włoski producent narzuca standardy na rynku maszyn ogrodniczych i posiada unikalną technologię.

Krótki przegląd najpopularniejszych maszyn

Bardzo ważną i pożądaną cechą maszyn ogrodniczych, zwłaszcza kosiarek czy karczownic, jest łatwość w czyszczeniu i konserwacji sprzętu. Soki z trawy, brud, kurz nie służą nawet najbardziej odpornemu systemowi koszącemu. Jeśli konstrukcja kosiarki pozwala na samodzielny demontaż części, a przy tym wykonana jest z najlepszych materiałów, posłuży nam dłużej.

Grillo dostarcza kosiarki samojezdne z zasobnikami i bez. Ich czyszczenie i konserwacja nie stanowią żadnego problemu. Przednie agregaty tnące nie tylko zapewniają doskonałą widoczność obszaru koszenia, mamy też do nich swobodny dostęp – bez problemu możemy je oczyścić wodą z węża. Równie łatwe jest podniesienie wieka zasobnika, co pozwala na jego opróżnienie i usunięcie pozostałości po pracy.

Dla osób, które chciałyby mieć zadbany ogród, a przy tym oszczędzać swoje siły i czas, dobrym rozwiązaniem może okazać się inwestycja w ciągnik jednoosiowy Grillo oferuje ciągniki, które różnią się od siebie mocą silnika i dostępnymi akcesoriami. Najmniejsze ciągniki mają silniki pięciokonne, największe obdarzono nawet dwunastokonnymi jednostkami napędowymi (benzynowymi lub dieslami). Akcesoria dostępne do ciągników, to między innymi glebogryzarki, kosiarki, pługi, obsypniki, szczotki do zamiatania, lemiesze czy odśnieżarki. Możemy dostosować poszczególne komponenty do ciągnika tak, aby spełniał nasze potrzeby.

To tylko nieliczne maszyny z asortymentu firmy Grillo, które polecamy Państwa uwadze. Warto odwiedzić profesjonalny salon sprzedaży maszyn ogrodniczych, który zapewnia usługi doradcze w zakresie doboru urządzeń, przeprowadza profesjonalny pokaz maszyn oraz udziela instruktażu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas