Artykuł sponsorowany Garderoba na wymiar od firmy Bel-Meb FHU Tomasz Róg — największe zalety z jej posiadania.

Garderoba na wymiar od firmy Bel-Meb FHU Tomasz Róg — największe zalety z jej posiadania.

Dobrze wyposażona garderoba to marzenie każdej kobiety. Pięknie wyeksponowane buty i ubrania, to nie tylko dobry sposób, by mieć je zawsze w zasięgu ręki, ale też możliwość cieszenia nimi oczu. Posiadanie własnej garderoby ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Nawet kiedy nie możemy pozwolić sobie na zagospodarowanie w tym celu osobnego pokoju, warto zlecić wykonanie garderoby na wymiar firmie Bel-Meb FHU Tomasz Róg. Dlaczego?

Dobrze zagospodarowana przestrzeń

Garderobę na wymiar możemy zbudować nawet na niewielkiej powierzchni. Świetnie sprawdzi się w tym celu zabudowana wnęka lub niewielka przestrzeń, wydzielona z sypialni. Dzięki specjalnie zaprojektowanym meblom zyskamy naprawdę sporo miejsca na wszystkie swoje ubrania i buty. Bo to w zasadzie od nich zależy, jak bardzo nasza garderoba będzie funkcjonalna. Wykonanie mebli na wymiar gwarantuje nam doskonałe dopasowanie ich do dostępnej powierzchni. To z kolei pozwoli nam na dokładną segregację naszych ubrań. Oprócz standardowych półek i szuflad warto zainstalować także drążki, wieszaki i stojaki np. na biżuterię czy okulary. Budowę garderoby, dobrze jest powierzyć specjalistom. Jedną z firm, która zajmuje się tym na co dzień jest zakład Bel-Meb FHU. Jego pracownicy wykonają projekt w oparciu o nasze potrzeby, a następnie zrealizują go z dbałością o każdy szczegół.

Łatwość w doborze codziennych stylizacji

Dzięki idealnie poukładanym rzeczom codzienny wybór ubioru będzie czystą przyjemnością. Trzymając odzież w szafach, bardzo często zdarza się, że sięgamy po tą, która akurat jest na wierzchu. Przekopywanie się przez sterty ciuchów w poszukiwaniu jednego elementu garderoby, to strata czasu. Szczególnie rano, gdy spieszymy się do pracy. Wraz z postawieniem garderoby, wszystkie te problemy znikają. Każda rzecz ma swoje miejsce, wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Z łatwością możemy tworzyć nowe stylizacje z dawno zapominanej odzieży. Wszystkie buty są odpowiednio wyeksponowane, dzięki czemu w prosty sposób dopasujemy je do ubioru. Podobnie jak inne dodatki i biżuterię. Funkcjonalna garderoba to prawdziwa oszczędność czasu i nerwów.

Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze

Dobrze zagospodarowana garderoba stanowi także doskonałe pomieszczenie gospodarcze. Można w niej stworzyć wiele schowków, w których ukryjemy przed wzrokiem niektóre przedmioty. Jeżeli jest wystarczająco duża, może być przechowalnią dla wszelkich sprzętów domowych takich jak np. odkurzacz czy deska do prasowania wraz z żelazkiem. Dzięki temu łatwo zaprowadzimy w naszym domu ład i porządek i jednocześnie w prosty sposób będziemy mogli korzystać z potrzebnych urządzeń.

Jakie jeszcze meble oferuje firma Bel-Meb FHU?

Firma Bel-Meb FHU specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Klienci mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy materiałów i wykończeń, co pozwala uzyskać unikalny i spersonalizowany produkt. Zakład produkuje nie tylko meble do domów i mieszkań, ale również meble biurowe oraz dla instytucji publicznych.

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania, począwszy od projektowania, przez produkcję, aż po montaż i serwisowanie mebli. Wszystkie etapy produkcji realizowane są terminowo na postawie wysokich standardów jakościowych. Meble Bel-Meb FHU to inwestycja na lata, która gwarantuje funkcjonalność, trwałość oraz estetykę.

Opracowanie:

Bel-Meb FHU Tomasz Róg

Kraków , Kobierzyńska 54

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas