Artykuł sponsorowany Meble na wymiar jako doskonały sposób na zagospodarowanie skosów i małych przestrzeni

Meble na wymiar jako doskonały sposób na zagospodarowanie skosów i małych przestrzeni

Meble na wymiar kojarzą się raczej z dużymi, solidnymi konstrukcjami, które kupują dla siebie ludzie dysponujący dość sporym budżetem. Tymczasem z tego rozwiązania może skorzystać każda osoba, która ma problem z zagospodarowaniem swojej domowej czy mieszkalnej przestrzeni. Meble wykonywane na zamówienie klienta mogą mieć dowolne rozmiary, dlatego często wybiera się je do umeblowania niestandardowych pomieszczeń.

W jakich pomieszczeniach meble na wymiar sprawdzą się najlepiej?

Meble na wymiar może zamówić dla siebie każda zainteresowana tym rozwiązaniem osoba. Sprawdzą się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w firmach. Najczęściej są wybierane, kiedy pomieszczenie, w jakim mają stanąć, jest niestandardowe. Może oznaczać to, że:

  • w pokoju jedna ściana jest skośna,

  • wnętrze ma nietypowe kąty,

  • na podłodze znajdują się kable albo inne elementy utrudniające rozmieszczenie mebli,

  • w pokoju stoją filary lub inne podpory.

Meble na wymiar doskonale sprawdzą się jako zagospodarowanie trudnej przestrzeni, na przykład do zabudowy wnęk. Nadają się świetnie do kuchni, sypialni czy łazienki oraz wszędzie tam, gdzie gotowe modele z salonu nie będą pasowały.

Największe zalety mebli na wymiar

Meble na wymiar sprawdzą się wszędzie tam, gdzie z jakichkolwiek przyczyn nie można wstawić gotowych modeli z salonów meblowych. Powodem może być ich z dopasowanie do skosów oraz niestandardowych kątów pomieszczenia. Zabudowa wnęk czy meble kuchenne na wymiar pozwalają rozwiązać taki problem. Ich największe zalety to możliwość:

  • wykonania mebla o dowolnych rozmiarach oraz kącie nachylenia frontów,

  • wyboru każdego elementu użytego przy składaniu mebla,

  • pełnej personalizacji wyglądu gotowego produktu,

  • wykonania w meblach otworów i dodania do nich szklanych elementów.

Niestandardowe meble na wymiar są dostępnie w ofercie praktycznie każdego warsztatu stolarskiego. Firmy takie jak MEBMAR przyjmują zamówienia zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Warto o nich pamiętać nie tylko wyposażając pomieszczenia o nietypowym układzie ścian czy filarów, ale także planując zabudowę wnęki. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zakupić porządne meble, które przetrwają wiele lat. Klienci coraz częściej wybierają profesjonalnych stolarzy, mając świadomość, że modele z dużych sklepów meblowych szybko się niszczą, łatwiej ulegają uszkodzeniom i nie są aż tak solidne. Jest to co prawda nieco większy wydatek, ale porządnie wykonane meble na zamówienie doskonale się prezentują i mają długą gwarancję.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas