Materiał Partnera Czym powinna się charakteryzować wysokiej jakości lada barowa?

Czym powinna się charakteryzować wysokiej jakości lada barowa?

Bary i puby to miejsca, w których weekendowy wypoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru. Choć o ich renomie i szeroko rozumianej ekskluzywności decyduje wiele czynników, to jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrz są oczywiście odpowiednio dobrane lady. To właśnie przy nich goście zamawiają różnego rodzaju trunki oraz spędzają czas z przyjaciółmi. Czym zatem powinny cechować się produkty najwyższej jakości?

Lada barowa – klasycznie czy nowocześnie?

Wybór stylu, w jakim ma zostać wykonana lada, bezpośrednio decyduje o materiałach wykorzystanych do jej produkcji. Te klasyczne, które idealnie komponują się z np. z klimatem pubów utrzymanych w stylu angielskim, wytwarza się przede wszystkim z twardego drewna naturalnego. Gwarantuje to nie tylko doskonałą wytrzymałość, ale także zapewnia możliwość wykonana bogatych zdobień lub frezów. Na ladach drewnianych często spotyka się również dodatkowe obicia ze skóry naturalnej lub nawet atłasu – choć druga opcja zarezerwowana jest raczej dla miejsc aranżowanych w stylu Glamour.

Powierzchnię drewna zabezpiecza się specjalistycznymi lakierami. W efekcie otrzymuje się estetyczną powierzchnię odporną zarówno na zarysowania, jak i mycie, chemikalia oraz szorowanie. Jeżeli natomiast chodzi o lady nowoczesne, to tutaj ilość możliwych do wykorzystania materiałów jest znacznie większa. Najczęściej spotyka się szkło, metal, kamień naturalny, a także najwytrzymalsze konglomeraty. Produkty tego typu nie wymagają przeprowadzania absolutnie żadnych prac renowacyjnych i świetnie radzą sobie ze sporym obciążeniem eksploatacyjnym. Co jeszcze warto wiedzieć?

Produkt gotowy czy na indywidualne zamówienie?

Współcześnie na rynku asortymentowym można spotkać się z ogromną gamą produktów gotowych, dlatego też właściciele pubów z pewnością nie mogą narzekać na ilość dostępnych opcji. Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście krótki czas realizacji usługi. Wyprodukowana już lada może zostać bardzo szybko zamontowana we wskazanym przez inwestora miejscu. Niestety – w tym przypadku trzeba pójść na swoistego rodzaju kompromis, gdyż lady takie niezwykle rzadko w pełni wyczerpują oczekiwania klientów. Dotyczy to zarówno ich estetyki, jak i wymiarów.

Dlatego też osoby, którym zależy na tym, aby lada prezentowała się tak dobrze, jak tylko to możliwe, powinny skorzystać z oferty przygotowanej przez specjalistów z firmy Usługi Stolarskie. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu fachowcy każdorazowo gwarantują indywidualne podejście do inwestycji. Wszyscy zainteresowani mogą także liczyć na darmowe wykonanie niezbędnych pomiarów oraz sprawny czas realizacji usługi. Pracownicy zajmą się także instalacją nowej lady i zadbają o jej serwis. Lady na zamówienie to najlepsza opcja dla inwestorów, którzy chcieliby wyróżnić się na tle konkurencji.

Opracowanie:

Robert Walinowicz Usługi stolarskie

Mrągowo , Moniuszki 22

Podziel się