Artykuł sponsorowany Antom-Service – sklep ze sprzętem ogrodniczym i profesjonalny serwis

Antom-Service – sklep ze sprzętem ogrodniczym i profesjonalny serwis

Zakup odpowiedniego sprzętu ogrodniczego to zazwyczaj dość duża inwestycja, lepiej więc żeby była dokładnie przemyślana. Na rynku istnieje dziś ogromny wybór profesjonalnych maszyn ogrodniczych, dlatego należy dobrze zastanowić się, które są niezbędne i usprawnią pracę na terenie wokół domu. Przy tym dobrze jest skorzystać z pomocy i wskazówek doświadczonego sprzedawcy.

Sprzęt ogrodniczo-leśny tylko z Antom-Service

W sklepie Antom-Service znaleźć można sprzęt od jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy pracach ogrodniczych. Marka STIHL rozpoznawana jest niemal wszędzie, a korzystają z jej produktów zarówno osoby indywidualne, jak i profesjonalne firmy ogrodnicze. Pracownicy sklepu doradzą każdemu najlepszy produkt, poznając potrzeby i oczekiwania klientów. Na miejscu można zaopatrzyć się między innymi w:

  • narzędzia ręczne do lasu i ogrodu,

  • roboty koszące i kosiarki ogrodowe,

  • pilarki łańcuchowe i kosy mechaniczne,

  • wertykulatory i glebogryzarki,

  • dmuchawy i odkurzacze ogrodowe,

  • odkurzacze przemysłowe,

  • przecinarki i pilarki do betonu.

W ofercie znaleźć można również środki ochrony osobistej, które sprawdzą się podczas ciężkich prac w ogrodzie czy lesie, a także materiały eksploatacyjne niezbędne do prawidłowego działania sprzętu.

Serwis i naprawa urządzeń

Firma Antom-Service specjalizuje się także w naprawie sprzętów ogrodniczych i tych wykorzystywanych do pracy w lesie. Jak twierdzi serwisant:

Urządzenia ulegają awariom w wyniku zbyt intensywnej lub niepoprawnej eksploatacji. Wymieniamy połamane i zakrzywione ostrza w kosiarkach oraz uzupełniamy płyny eksploatacyjne, uszczelki i linki, aby sprzęty dalej spełniały swoje funkcje. Napraw dokonujemy terminowo i rzetelnie.

Pracownicy służą pomocą i wskazówkami, jak poprawnie używać poszczególnych sprzętów oraz jak je przechowywać i regenerować. Przekonaj się o tym sam i sprawdź ich ofertę już teraz!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas