Materiał Partnera Trzcina dachowa na pokrycie altany i domu w ofercie firmy Roof Reed

Trzcina dachowa na pokrycie altany i domu w ofercie firmy Roof Reed

Czy wiesz, że przy dachu o nachyleniu 40 stopni trzcina dachowa wytrzyma nawet do 70 lat? To materiał, który wyparł słomę, bo jest od niej solidniejszy. Zalet tego rozwiązania jest znacznie więcej. Musisz jednak wybrać firmę, która zna się na usługach strzecharskich. W tym celu warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa o nazwie Roof Reed działającego także w krajach europejskich!

Pokryj swoją altanę trzciną!

Trzcina dachowa to materiał biologiczny, pozyskiwany ekologicznie, który idealnie sprawdzi się, jako pokrycie dachowe altany drewnianej i ogrodowej

– informuje pracownik firmy Roof Reed Dachy z Trzciny. Każdy obiekt pokryty trzciną będzie prezentował się naprawdę okazale! Co więcej, dach z tego materiału będzie świetnie współgrał z elementami drewnianymi! Właściwości dźwiękochłonne strzechy sprawią, że wnętrze altany zostanie wytłumione, a hałas docierający z zewnątrz maksymalnie ograniczony.

Firma Roof Reed pokryje strzechą każdy rodzaj altany, wiaty, jak i parasola ogrodowego. Z ich pomocą możesz również liczyć na profesjonalne zabezpieczenie elementów więźby folią niepalną Sepatec. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na ochronę przeciwpożarową całego obiektu.

Trzcina, jako pokrycie domu i restauracji

Zwolennicy ekologicznych metod i życia w zgodzie z naturą powinni wybrać na wykończenie dachu właśnie trzcinę! Dzięki niej mogą wystylizować dom w stylu wiejskiej chatki lub szlacheckiego dworku. Nie bez znaczenia jest również trwałość dachów trzcinowych, którą określa się na co najmniej 70 lat. Warunkiem estetycznego wyglądu dachu przez cały okres, jest jego okresowa konserwacja!

Właściciele restauracji i domów weselnych także chętnie sięgają po strzechę. Ten materiał korzystnie wpłynie na termoizolacyjność budynku, latem zapobiegając nagrzewaniu, a zimą – wychłodzeniu!

Możliwość plastycznego kształtowania trzciny pozwala uzyskać dowolne wykończenie i kształt dachu, zgodnie z oczekiwaniami klienta! Obiekt pokryty tym materiałem z pewnością będzie wyróżniał się spośród okolicznych!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas