Materiał Partnera Szeroko pojęty biały montaż

Szeroko pojęty biały montaż

Usługi hydrauliczne są dzisiaj bardzo szerokie i wielokrotnie dotyczą tak zwanego białego montażu. Jest to dzisiaj ważny proces zarówno przy wykończeniu oraz aranżacji remontowanych łazienek, jak i tych pierwotnych, w nowych domach jednorodzinnych, czy też apartamentowcach oraz biurowcach, urzędach, oraz szkołach.

Co zawierają usługi białego montażu?

Usługi białego montażu są bardzo rozległe i dotyczą przede wszystkim podłączenia umywalki, brodzika prysznicowego, kabiny, wanny, zestawu WC, a także innych elementów sanitarnych, do sieci wodno-kanalizacyjnej. Warto przy tym wiedzieć, że profesjonalne usługi w tym zakresie, mają  za zadanie wykonanie działań w taki sposób, aby najpotrzebniejsze sprzęty były zamontowane w sposób bezpiecznych, funkcjonalny, komfortowy w użytkowaniu, a nawet ergonomiczny! Biały montaż to zatem istotny element prac wykończeniowych w łazienkach i ma olbrzymie znaczenie dla prawidłowego oraz żywotnego eksploatowania wszystkich instalacji.

Jeśli chodzi o kolejne elementy usług białego montażu, należy wymienić pełne doradztwo techniczne, przy zakupie danych sprzętów, czy też dobór odpowiednich fug, klejów, uszczelek, silikonów, taśm izolacyjnych, oraz baterii łazienkowych. Obecnie zatem pracownie hydrauliczne realizujące zlecenia dotyczące białego montażu, muszą gwarantować coś, co dzisiaj jest prawdziwym standardem. Mowa o wysokim poziomie estetycznym wykonanych prac. Wszelkie łączenia powinny być jak najmniej widoczne!

Niskie koszty za wysoki poziom estetyki, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa

Wiele osób dzisiaj stara się podłączać zestaw WC, czy tez kabinę prysznicową na własną rękę. Warto jednak zauważyć, że jest to działanie nierozsądne z dwóch względów. Pierwszym z nich jest to, iż taki sposób uzyskiwania naprawdę niskich oszczędności – usługi białego montażu są bardzo tanie – może w przyszłości przynieść naszej łazience wielkich problemów. Źle zamontowane uszczelki, czy połączenie z siecią kanalizacyjną, mogą doprowadzić do prawdziwej katastrofy, wymagającej wykonania bardzo złożonych remontów nie tylko wnętrza, ale i całej instalacji. Drugim nierozsądnym względem jest to, że wykonując biały montaż na własną rękę, wielokrotnie skazujemy się na wielogodzinną pracę manualną, która może doprowadzić nas do „białej gorączki”. Najlepsze pracownie hydrauliczne, posiadają bowiem do wszelkich prac odpowiednie, nowoczesne narzędzia, których nie opłaca Ci się kupować… Zastanów się zatem, czy nie lepiej wydać od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, gwarantując sobie spokój, a także oczywiście wysoki poziom estetyki łazienki, jej niepowtarzalną funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowe! To uzyskasz m.in. współpracując z firmą BEA-MAR Jerzego Leśniaka

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas