Artykuł sponsorowany  Pomiary instalacji elektrycznej z renomowaną firmą Elpum

Pomiary instalacji elektrycznej z renomowaną firmą Elpum

Instalacja elektryczna jest potrzebna do optymalnego funkcjonowania obiektów o zdywersyfikowanym przeznaczeniu. Aby nie stwarzała ona żadnych zagrożeń, należy zadbać o  jej regularne pomiary. Tego typu zadanie najlepiej zlecić podmiotom, które dysponują doświadczoną kadrą z odpowiednimi uprawnieniami. Wysoką jakość usług po konkurencyjnej cenie zapewnia, chociażby firma Elpum z siedzibą w Wyszkowie.

Weryfikacja kondycji technicznej instalacji elektrycznej

Instalacja elektryczna to jeden z kluczowych elementów obiektów mieszkalnych, handlowych bądź też użyteczności publicznej. Jej stan wymaga systematycznej weryfikacji poprzez specjalistyczne pomiary eksploatacyjne, których częstotliwość określają przepisy prawa budowlanego. Kontrola systemu ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa budynku, jego stałych mieszkańców oraz epizodycznych użytkowników. Lekceważąc obowiązek okresowych badań, narażamy się zatem nie tylko na spadek funkcjonalności instalacji.

Realizację czynności pomiarowych warto zlecić wyspecjalizowanym podmiotom. Mieszkańcy Wyszkowa i okolic powinni w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą firmy Elpum. Dysponuje ona wykwalifikowaną kadrą, przed którą instalacje elektryczne nie mają żadnych tajemnic. Jest ona w stanie wykryć każdą usterkę, a to dzięki wieloletniemu stażowi w branży oraz sprawdzonym narzędziom. Podmiot prowadzony przez Damiana Chrzumnickiego od początku swego istnienia stawia za priorytet satysfakcję interesantów, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Nic zatem dziwnego, że uznawany jest on za solidnego partnera do współpracy.

Na czym polega pomiar instalacji elektrycznej?

Korzystając z usług firmy Elpum, interesanci mogą być pewni, że kondycja techniczna instalacji elektrycznej zostanie zweryfikowana z należytą starannością i to za bardzo rozsądne pieniądze. Jak podkreśla jej przedstawiciel:

Zanim przystąpimy właściwych pomiarów, dokonujemy najpierw  skrupulatnych oględzin systemu, w tym okablowania, a także gniazd podłączeniowych. Dopiero więc po wstępnym rozeznaniu, za pomocą nowoczesnej aparatury wykonujemy próbę ciągłości przewodów oraz sprawdzamy poprawność działania wyłączników RCD. Podczas przeglądu instalacji dokonuje się ponadto pomiaru impedancji pętli zwarcia, rezystancji izolacji oraz uziemienia. Po zakończeniu niezbędnych testów zawsze sporządzamy protokół, który to zawiera dokładną analizę przeprowadzonych pomiarów.

Kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych

Podmioty świadczące usług elektryczne, wychodząc naprzeciw oczekiwań interesantów, starają się im zapewnić jak najszerszą ofertę. Tak też jest w przypadku opisywanej firmy Elpum. Obsługuje ona zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferując im wykonawstwo instalacji w nowo powstałych budynkach, a także modernizację istniejących już systemów. Z podmiotem warto się skontaktować także w przypadku rozmaitych awarii, bądź też chęci montażu systemu alarmowego i urządzeń takich jak pompy czy płyty indukcyjne.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas