Materiał Partnera Ogrzewanie podłogowe ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie

Ogrzewanie podłogowe ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie

Ogrzewanie podłogowe równomiernie rozprowadza ciepło we wszystkich pomieszczeniach. To rozwiązanie jest korzystne dla naszego zdrowia, ponieważ eliminuje ryzyko przegrzania lub wyziębienia organizmu. Świetnie sprawdza się w przypadku alergików, ponieważ nie podnosi roztoczy i kurzu oraz wpływa pozytywnie na wilgotność powietrza.

Poznaj więcej zalet i wady podłogówki

Rozwiązanie to jest ekologiczne i energooszczędne. Warto rozważyć instalację osobnych sterowników góra – dół lub w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu będziemy mogli zarządzać energią cieplną, co jest trudne w przypadku grzejników. Po włączeniu podłogówki możemy chodzić po domu na bosaka. To rozwiązanie jest bardzo komfortowe i w szczególności, gdy w większości pomieszczeń przeważają zimne płytki. Jego kolejną zaletą jest niewidoczna instalacja, która pozwala swobodniej zaaranżować przestrzeń. Natomiast do wad instancji grzewczej podłogowej zalicza się:

  • wysoki koszt instalacji, ponieważ tego typu prace należy oddać profesjonalistom;
  • trudności podczas przygotowywania podłoża; 
  • skomplikowane i kosztowne naprawy;
  • ograniczony wybór pokrycia podłogi. 

Postaw na profesjonalnie wykonaną instalację grzewczą!

Jak widać, warto zainwestować ogrzewanie podłogowe w domu. Jego eksploatacja może zapewnić nam duże oszczędności. Jednak sama instalacja nie należy do najtańszych i musi być prawidłowo wykonana. Zatrudniając profesjonalistów, którzy zajmują się montowaniem instalacji grzewczych, zyskamy pewność, że została ona zamontowana dokładnie i ze szczególną dbałością. My, jako amatorzy możemy źle rozprowadzić rurki, dobrać nieodpowiedni piec lub popełnić inne błędy, które mogą nas wiele kosztować. W najgorszym scenariuszu możemy zostać zmuszeni do kucia podłóg i robienia wszystkiego na nowo. Specjalistami, którzy szybko i sprawnie zajmą się pracami hydraulicznymi w Twoim domu, oszczędzając zarówno nasz czas, jak i pieniądze są pracownicy firmy Arktur Star sp. z o.o.. Bez względu na to, czy potrzebujesz nowej instalacji grzewczej, chcesz naprawić starą, czy sprawdzić obecną, możesz zdać się na ich pomoc. Dzięki nim zyskasz mechanizm, który zapewni lata niezawodnej pracy przy niskich kosztach eksploatacji. Poza instalacjami grzewczymi ich specjalnością są instalacje chłodnicze, instalacje wodno-kanalizacyjne oraz instalacje hydrauliczne.

Opracowanie:

Arktur Star sp. z o.o.

Warszawa , Hoża 86 lok. 410

Podziel się