Artykuł sponsorowany Nowoczesny sprzęt gwarancją jakościowych usług budownictwa drogowego – BDM Sp. z o.o.

Nowoczesny sprzęt gwarancją jakościowych usług budownictwa drogowego – BDM Sp. z o.o.

Nasze drogi wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej i zdecydowanie przyjemniej się po nich jeździ. Wszystko to za sprawą profesjonalistów, którzy zajmują się modernizacją oraz budową dróg. Jedną z firm, która specjalizuje się w tego typu działaniach od 2002 roku, jest BDM Sp. z o.o. Zapewnia ona kompleksowe usługi z zakresu budownictwa drogowego. Sprawdź, dlaczego warto zacząć z nią współpracować.

Wysokiej jakości sprzęt i pojazdy

Prace z zakresu budownictwa drogowego powinny być zawsze przeprowadzane z użyciem odpowiedniego, nowoczesnego sprzętu. Firma BDM Sp. z o.o. posiada profesjonalne pojazdy oraz urządzenia, dzięki którym może zapewnić najwyższą jakość swoich usług. Jeden ze specjalistów zatrudnionych w firmie gwarantuje, że:

W ramach naszych usług korzystamy jedynie ze sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje szybkie i bardzo jakościowe wykonanie pracy. Ich obsługą zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. To właśnie dzięki nowoczesnym pojazdom i zatrudnionym specjalistom mamy wielu zadowolonych klientów oraz mocną pozycję na rynku.

Firma BDM Sp. z o.o. posiada przede wszystkim układarki mas bitumicznych, które pozwalają na wykonywanie podbudów, warstw wiążących i ścieralnych podczas budowy i remontu dróg. Są one wszechstronne i mogą być używane w różnych warunkach.

Pracownicy korzystają także z koparko-ładowarek i walców drogowych – ogumionych statycznie, stalowych i wibracyjnych. Warto wspomnieć także o nowoczesnych piłach do cięcia asfaltu i betonu oraz profesjonalnych i agregatach prądotwórczych, z których korzysta firma. Oprócz tego pracownicy obsługują także ciągniki siodłowe i samochody samowyładowcze.

Szeroki zakres profesjonalnych usług

Pracownicy firmy BDM Sp. z o.o. posiadają bogate doświadczenie, które pozwala im na wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń związanych z budową i modernizacją dróg. Zapewniają najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, które wpływają na wysoką jakość wykonywania pracy oraz jej terminowość.

Firma w swojej ofercie posiada remonty nawierzchni bitumicznych oraz tłuczniowych, a także układanie nawierzchni kostki kamiennej oraz betonowej. Ma dużo zrealizowanych zleceń, które spotkały się z zadowoleniem klientów i referencji od znanych przedsiębiorstw, takich jak Alseco, dla których wykonywali między innymi nawierzchnię z kostki betonowej wraz z podbudową.

W ramach wykonywanych usług można znaleźć także profesjonalne wykonywanie robót ziemnych, które przede wszystkim polegają na przygotowaniu terenu przed rozpoczęciem budowy drogi.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas