Materiał Partnera Nowoczesny sprzęt gwarancją jakościowych usług budownictwa drogowego – BDM Sp. z o.o.

Nowoczesny sprzęt gwarancją jakościowych usług budownictwa drogowego – BDM Sp. z o.o.

Nasze drogi wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej i zdecydowanie przyjemniej się po nich jeździ. Wszystko to za sprawą profesjonalistów, którzy zajmują się modernizacją oraz budową dróg. Jedną z firm, która specjalizuje się w tego typu działaniach od 2002 roku, jest BDM Sp. z o.o. Zapewnia ona kompleksowe usługi z zakresu budownictwa drogowego. Sprawdź, dlaczego warto zacząć z nią współpracować.

Wysokiej jakości sprzęt i pojazdy

Prace z zakresu budownictwa drogowego powinny być zawsze przeprowadzane z użyciem odpowiedniego, nowoczesnego sprzętu. Firma BDM Sp. z o.o. posiada profesjonalne pojazdy oraz urządzenia, dzięki którym może zapewnić najwyższą jakość swoich usług. Jeden ze specjalistów zatrudnionych w firmie gwarantuje, że:

W ramach naszych usług korzystamy jedynie ze sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje szybkie i bardzo jakościowe wykonanie pracy. Ich obsługą zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. To właśnie dzięki nowoczesnym pojazdom i zatrudnionym specjalistom mamy wielu zadowolonych klientów oraz mocną pozycję na rynku.

Firma BDM Sp. z o.o. posiada przede wszystkim układarki mas bitumicznych, które pozwalają na wykonywanie podbudów, warstw wiążących i ścieralnych podczas budowy i remontu dróg. Są one wszechstronne i mogą być używane w różnych warunkach.

Pracownicy korzystają także z koparko-ładowarek i walców drogowych – ogumionych statycznie, stalowych i wibracyjnych. Warto wspomnieć także o nowoczesnych piłach do cięcia asfaltu i betonu oraz profesjonalnych i agregatach prądotwórczych, z których korzysta firma. Oprócz tego pracownicy obsługują także ciągniki siodłowe i samochody samowyładowcze.

Szeroki zakres profesjonalnych usług

Pracownicy firmy BDM Sp. z o.o. posiadają bogate doświadczenie, które pozwala im na wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń związanych z budową i modernizacją dróg. Zapewniają najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, które wpływają na wysoką jakość wykonywania pracy oraz jej terminowość.

Firma w swojej ofercie posiada remonty nawierzchni bitumicznych oraz tłuczniowych, a także układanie nawierzchni kostki kamiennej oraz betonowej. Ma dużo zrealizowanych zleceń, które spotkały się z zadowoleniem klientów i referencji od znanych przedsiębiorstw, takich jak Alseco, dla których wykonywali między innymi nawierzchnię z kostki betonowej wraz z podbudową.

W ramach wykonywanych usług można znaleźć także profesjonalne wykonywanie robót ziemnych, które przede wszystkim polegają na przygotowaniu terenu przed rozpoczęciem budowy drogi.

Opracowanie:

Bdm Sp. z o.o.

Nysa , marsz. Piłsudskiego 77

Podziel się