Materiał Partnera Na czym polega biały montaż

Na czym polega biały montaż

Każdy z nas chce mieć jednocześnie piękny i funkcjonalny dom lub mieszkanie. Komfort to podstawa do tego aby móc być szczęśliwym i usatysfakcjonowanym w swoich czterech ścianach. Aby do tego dojść na pierwszym miejscu musimy mieć na uwadze niezawodność sprzętu w poszczególnych pomieszczeniach.

Ozdobne elementy w mieszkaniu, choć z pewnością podnoszą estetyczność mieszkania, nie zatuszują, na przykład, kapiącego kranu. Nie będą również pomocne, kiedy zalejemy nową podłogę  w łazience. Nie oznacza to, że estetyka w mieszkaniu nie jest ważna, jednak najważniejsza zawsze będzie funkcjonalność urządzeń.

Planując zatem przestrzeń w kuchni i w łazience należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowy montaż całego sprzętu, a także na odpowiedni dobór materiałów dla danej instalacji (chodzi o właściwą moc i wytrzymałość). Jeżeli nie czujesz się pewnie w instalacjach sanitarnych warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Taka pomoc znajdziesz na przykład w firmie Instalatorstwo Sanitarno-grzewcze Przemysław Królikowski.

Co to jest biały montaż

Jak sama nazwa wskazuje biały montaż to nic innego, jak podłączenie białych sprzętów czyli wanna, umywalka, ubikacja, brodzik, sedes i inne elementy, które obejmuje instalacja sanitarna. W skład białego montażu wchodzą również elementy ceramiczne oraz armatura kończąca instalacje ciepłej i zimnej wody w danych punktach odbioru.

Ważne jest aby biały montaż został wykonany profesjonalnie - będzie to gwarancją zarówno wygody użytkowania, jak i bezpieczeństwa domowników. Jak informuje ekspert z firmy Instalatorstwo Sanitarno-grzewcze Przemysław Królikowski, znaczenie ma zarówno fachowość i doświadczenie pracownika oraz właściwy dobór materiałów, jak uszczelki, taśmy izolacyjne, silikon czy fugi.

Najprościej rzecz ujmując, biały montaż to instalacja baterii kuchennej oraz łazienkowej, montaż WC, bidetu, umywalki, wanny, układanie płytek ceramicznych itd.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Chociaż, jak już zostało wspomniane, funkcjonalność w białym montażu jest najważniejsza, obecnie tak naprawdę nie jest problemem, by połączyć to z estetyką. Dzisiejszy rynek oferuje wiele produktów i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym nie musisz ustępować estetyce na rzecz wygody czy na odwrót. Szeroki wybór asortymentu kuchennego jak i łazienkowego w zróżnicowanej stylistyce sprawia, że nasze wnętrza możemy urządzać jak chcemy - pięknie, elegancko, gustownie, ciekawie i jednocześnie komfortowo i funkcjonalnie.

Opracowanie:

Instalatorstwo Sanitarno-grzewcze Przemysław Królikowski

Święciechowa , Powstańców Wielkopolskich 20

  • tel. 609 424 097

Podziel się