Artykuł sponsorowany Mieszkanie wykończone pod klucz – co to oznacza?

Mieszkanie wykończone pod klucz – co to oznacza?

Kupno mieszkania jest nie tylko decyzją o tym, gdzie, w jakim metrażu oraz układzie pomieszczeń chcesz mieszkać. To przede wszystkim mnóstwo różnych możliwości, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. Do wyboru są mieszkania w których trzeba zaczynać wszystko od zera, ale też takie “pod klucz”. Co to oznacza i jakie korzyści niesie za sobą akurat to rozwiązanie?

Wykończenie mieszkania pod klucz – co to jest?

Po wejściu do nowego mieszkania nie musisz spoglądać na gołe ściany i brak podłóg, a tym samym przygotować się na wielomiesięczne wykończenie wnętrz. Rozwiązaniem jest mieszkanie pod klucz, czyli przestrzeń, która jest odpowiednio przystosowana do tego, by po prostu wziąć swoje rzeczy i się wprowadzić.

Firmy, które zajmują się wykończeniami wnętrz pod klucz, czyli na przykład Albert Ptak Bird-Bud, dbają o to, by wszystko było wykonane solidnie. W tego typu przestrzeniach pomalowane są ściany, położone podłogi oraz płytki oraz zamontowane zostają drzwi. Do użytku oddane są również kuchnia i łazienka.

Zakres aranżacji oraz wyposażenia może wyglądać różnie, w zależności od wybranej opcji. Mogą to być podstawowe wnętrza lub kompleksowe, w których zadbano o najmniejszy szczegół.

Mieszkanie wykończone pod klucz – jakie są korzyści?

Jeśli zastanawiasz się poważnie nad wnętrzem wykończonym pod klucz, to z pewnością chcesz poznać zalety takiego rozwiązania. Przede wszystkim może być ono tańsze niż zakup mieszkania w stanie deweloperskim, szczególnie, gdy wliczy się koszty samodzielnego wykończenia, aranżacji i wyposażenia. Jednak to niejedyna korzyść.

Tego typu mieszkanie to także oszczędność czasu – nie musisz wówczas koordynować ekipy remontowej lub wybierać materiałów. Może to pochłaniać dużo energii i powodować mnóstwo stresu, szczególnie, gdy ktoś pierwszy raz staje przed takim zadaniem i nie ma tym doświadczenia.

Przy wykańczaniu mieszkania pod klucz ma się też wiele różnych możliwości – można bez problemu stworzyć przestrzeń pod własny gust oraz potrzeby.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas