Artykuł sponsorowany Jakie narzędzia budowlane oferuje firma Kilberg?

Jakie narzędzia budowlane oferuje firma Kilberg?

W trakcie realizacji prac budowlanych wykorzystuje się rozmaite narzędzia i materiały budowlane. Dzięki nim wszelkie roboty przebiegają szybciej i dokładniej, a pracownicy budowlani nie odczuwają takiego zmęczenia, jak w przypadku wykonywania prac ręcznie. Rozmaite narzędzia budowlane znajdziemy w asortymencie firmy Kilberg. Jakie konkretnie urządzenia i materiały oferuje wspomniana firma?

Narzędzia budowlane oferowane przez firmę Kilberg

Głównym profilem działalności firmy Kilberg jest sprzedaż narzędzi oraz materiałów budowlanych. Wśród narzędzi znajdziemy między innymi różnego typu gwoździarki, w tym modele gazowe i pneumatyczne oraz gazy do gwoździarek. Wspomniana firma oferuje też rozmaite narzędzia Milwaukee. Klienci mogą zaopatrzyć się w takie urządzenia jak:

  • sztyfciarka akumulatorowa,
  • wiertarko-wkrętarka,
  • wiertarka,
  • szlifierka kątowa,
  • pilarka tarczowa.

Poza tym firma Kilberg z Sieradza na terenie województwa łódzkiego sprzedaje narzędzia ręczne i tarcze tnące. Ponadto jej pracownicy zajmują się serwisowaniem i naprawą rozmaitych narzędzi oraz sprzedają do nich części zamienne.

Jakie materiały budowlane znajdziemy w ofercie firmy Kilberg?

Oprócz narzędzi przydatnych np. w branży budowlanej w ofercie firmy Kilberg znajdziemy też różnego rodzaju materiały. Wśród nich są gwoździe na drucie, na plastiku oraz na papierze. Wspomniana firma sprzedaje bębnowe gwoździe na drucie pierścieniowe i skrętne (2,8 x 65, 3,8 x 130, 3,1 x 90, 3,4 x 130). Poza tym w ofercie są również gwoździe papowe na drucie 16’, sprzedawane po 7200 sztuk. Wśród gwoździ na papierze znajdziemy m.in. gwoździe 34”, dostępne w ilości 2000 sztuk, do których dołączane są 2 gazy.

Oprócz gwoździ firma Kilberg oferuje swoim klientom także inne materiały budowlane, w tym różnego rodzaju wkręty. Wśród nich są wkręty na taśmie, do regulacji, stożkowe i talerzowe (FI 6 oraz FI 8). Uzupełnieniem oferty są złącza ciesielskie, zszywki dekarskie oraz sztyfty, a także pianki, silikony i taśmy.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy Kilberg?

Sklep Kilberg, którego właścicielami są Łukasz Kotala oraz Jakub Orszulak, sprzedaje materiały oraz narzędzia wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Świadczyć mogą o tym uzyskane przez nich certyfikaty. Ponadto ich asortyment wyróżnia się wysoką jakością, a każde urządzenie spełnia wszelkie normy unijne. Różnego rodzaju produkty oferowane przez tę firmę sprawdzą się nie tylko w branży budowlanej, lecz również w stolarstwie, dekarstwie i branżach pokrewnych. Poza tym firma Kilberg służy fachowym doradztwem np. w dobrze odpowiednich narzędzi i materiałów. Dzięki temu każdy znajdzie właściwy produkt, który spełni jego oczekiwania. Na koniec warto też dodać, że większość narzędzi i materiałów dostępnych jest od ręki, natomiast prace serwisowe i naprawcze realizowane są w krótkim terminie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas