Materiał Partnera Jakie dachówki kupić na dach?

Jakie dachówki kupić na dach?

Robiąc dach w domu, zastanawiamy się niejednokrotnie jakie dachówki wybrac do naszego domu. Dachówki blaszane są jednymi z najpopularniejszych rodzajów materiałów pokryciowych. Wśród ich najważniejszych zalet często wymienia się lekkością tego typu pokrycia dachowego oraz jego nieskomplikowany montaż. W takiej sytuacji warto zadać sobie pytanie, jak przedstawia się sytuacja, jeśli chodzi o wytrzymałość blachodachówek?

Właściwości blachodachówek


Przede wszystkim bardzo łatwo dostępny materiał i dość niedrogi. Przystępna cena idąca w parze z wysokością jakością produktu. Do tego łatwość montażu paneli z blachy, stale rosnąca ilość dostępnych modeli różniących się między sobą kolorem, grubością, rodzajem falowania oraz kształtem. Sporo blachodachówek oferowanych przez producentów blach trapezowych sprawia, że z roku na rok wzrasta popularność tego materiału. Aktualnie na rynku budowlanym jest dostępny duży wybór blachodachówek o bardzo dobrych parametrach technicznych. Do najwytrzymalszych zaliczają się te, których rdzeń został wykonany z wysoko gatunkowej stali. Pamiętajmy, że im grubszy rdzeń, tym lepiej.

Zastosowanie blach trapezowych


Blachy trapezowe wymienionych przez nas producentów są stosowane jako pokrycia dachów budynków mieszkalnych, przemysłowych, rolniczych i usługowych. Zarówno jako rodzaj wzmocnienia konstrukcji wieńczące prace remontowe, ale i również jako podstawowy element stawianej od początku nowoczesnej konstrukcji. Łączą one elegancję z funkcjonalnością. Do wyboru są dachówki stalowe, blachodachówki z powierzchnią poliestrową, kryjące jednorazowo wielkie powierzchnie. Czy przykładowo blachodachówki z dodatkowymi obróbkami blacharskimi, które robią za dodatkowy element estetyczny. Posiadają one również minimalistyczny wygląd, więc będzie pasował do prostego budownictwa. Takie dachówki są materiałem wodoodpornym – nie nasiąkają ani nie zmieniają swojej objętości w czasie intensywnych opadów.

 

Firma od wielu lat prężnie działa na rynku dystrybucji pokryć dachowych i innych materiałów dachowych. Warto zaznaczyć, że po pokrycia dachowe zgłaszają się także klienci z innych miast. Przede wszystkim fachowa obsługa ze strony osób o dużej wiedzy specjalistycznej i bogatym doświadczeniu, to coś, czego z pewnością szuka każdy klient. Pomożemy wybrać najlepsze okna dachowe, systemy rynnowe, a także odpowiedni rodzaj dachówki. Warto więc korzystać z usług firmy Mach-Dach Marcin Sell wtedy będziemy z pewnością zadowoleni z profesjonalnych i dobrze wykonanych usług.

Opracowanie:

Mach-Dach Marcin Sell

Ryczywół , Mickiewicza 5

Podziel się