Artykuł sponsorowany Jak wybrać odpowiednie płytki ceramiczne w firmie Rol-Bud?

Jak wybrać odpowiednie płytki ceramiczne w firmie Rol-Bud?

Płytki ceramiczne mają różne przeznaczenie i dlatego podczas wyboru, trzeba kierować się parametrami. W firmie Rol-Bud można kupić ścienne i podłogowe do różnych pomieszczeń, więc ten aspekt, oprócz wyglądu jest niezwykle ważny. Na taras i na balkon, powinny być oczywiście mrozoodporne, bo inaczej popękają.

Jakie płytki ceramiczne wybrać do łazienki i kuchni w firmie Rol-Bud?

Zarówno łazienka, jak i kuchnia muszą się ładnie prezentować, więc wybór płytek ceramicznych ma w tym wypadku podstawowe znaczenie. Trzeba przemyśleć wielkość i wzór, szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu. Możliwości jest wiele, bo dziś jest ogromny wybór produktów, ale zawsze trzeba brać pod uwagę, wnętrze. Kierowanie się tylko i wyłącznie najnowszymi trendami, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ moda się zmienia. Należy określić styl i skorzystać z rady glazurnika, a następnie można zamówić towar w firma Rol-Bud i zostanie dostarczony do domu. Podstawą zakupu, są parametry płytek ceramicznych, szczególnie podłogowych.

Dlaczego parametry płytek podłogowych są najważniejsze?

Najważniejsza jest podłoga. Musi być bezpieczna w poruszaniu się. Dlatego na posadzkę, niezależnie od pomieszczenia, trzeba wybrać kafle antypoślizgowe i wodoodporne. Firma Rol-Bud oferuje płytki ceramiczne o odpowiedniej twardości i ścieralności. Dlatego dokonując zakupu, trzeba zwracać uwagę na parametry, a nie tylko na cenę. Glazura powinna idealnie dobrana, żeby dobrze się prezentowała w kuchni i łazience, bo wpływa na wizualizację wnętrz. Warto też zwrócić uwagę, żeby była łatwa w utrzymaniu czystości, co zależy od koloru i wzoru.

Opracowanie:

Rol-Bud Sp. z o.o.

Dąbrowa Tarnowska , Oleśnicka 14

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas