Materiał Partnera Jak wybrać dobrą firmę montażową?

Jak wybrać dobrą firmę montażową?

Każdy choć raz w swoim życiu wykonywał remont w mieszkaniu. Przy niektórych elementach, potrzebna jest pomoc profesjonalistów, jednak niewiele osób wie, jak znaleźć dobrą ekipę montażową. Instalacje elektryczne, gazowe czy sanitarne to temat rzeka i tego typu usługi powinni wykonywać tylko i wyłącznie profesjonaliści. Na co więc zwrócić uwagę przed wyborem firmy montażowej?

Cena

Nie oszukujmy się - dla większości jest to decydujący czynnik, jednakże jeśli chodzi o usługi montażowe instalacji, nie powinniśmy na tym oszczędzać. Jak najbardziej może to być pomocne kryterium przy wyborze firmy, ale nie powinno być jedynym i decydującym kryterium. Dodatkowo dobra i poważna firma montażowa powinna wykonać bezpłatny kosztorys w miejscu, w którym ma być prowadzony remont. Trzeba także pamiętać o umowie, jest to bardzo ważny element, trzeba tam jasno określić koszt, czas na wykonanie remontu, oraz wysokość kary w razie niedotrzymania warunków umowy.

Dobrze jest wybrać firmę, która cieszy się renomą. Taką na pewno jest Instal Perfect, która specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, elektrycznych i sanitarnych. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu firma wie, jak wykonywać swoje usługi na jak najwyższym poziomie, tak, aby każdy klient był zadowolony. Oprócz tego może się pochwalić odpowiednim zapleczem technicznym i wiedzą.

Jakość

Ustalanie czegokolwiek przez telefon? Nie ma mowy! Pamiętaj, że profesjonalna i godna zaufania firma będzie chciała od razu się spotkać w miejscu, w którym ma zostać wykonany remont. Mimo wszystko, na każdym etapie remontu powinieneś mieć prawo do kontroli jakości prac, a w razie wątpliwości - masz prawo pytać i oczekiwać konkretnych odpowiedzieć. Poza tym - zawsze masz prawo, by zażądać poprawek.

Przed wyborem firmy… sprawdź ją! Dobra firma powinna:

  • mieć stronę internetową,
  • cennik,
  • referencje i kwalifikacje,
  • doświadczenie,
  • własny sprzęt,
  • wykonywać bezpłatny kosztorys,
  • dawać gwarancję na swoją usługę.

Nie powinniśmy oszczędzać na remoncie. Nie chodzi tutaj o to, aby przepłacać, ale o to, by cena nie była priorytetem. Wiadomo, że jeżeli kupimy lepsze jakościowo materiały, zapłacimy więcej, ale mamy wtedy pewność, że zda on swój egzamin i nie spotkamy się z niemiłymi niespodziankami. Warto wziąć pod uwagę również inne czynniki. Przede wszystkim sprawdzić doświadczenie oraz portfolio. Przed ostatecznym wyborem ekipy montażowej, powinniśmy zebrać opinie innych klientów. Możemy to zrobić na kilka sposób, czy to popytać znajomych, czy sprawdzić w Internecie, wstukując dane firmy w wyszukiwarkę.

Opracowanie:

Instal Perfect Paweł Nielepiec

Maszków 71

  • tel. +48511905260

Podziel się