Materiał Partnera Instalacje elektryczne w obiektach kubaturowych z firmą EBS Sp. z o.o.

Instalacje elektryczne w obiektach kubaturowych z firmą EBS Sp. z o.o.

W obiektach kubaturowych, na przykład w magazynach czy fabrykach konieczna jest skuteczna, sprawna i przede wszystkim bezpieczna instalacja elektryczna i siłowa. Jeśli chcesz postawić na firmę, która zajmie się montażem tego typu sieci i zrobi to według konkretnego planu, przy tym bardzo precyzyjnie, wybierz przedsiębiorstwo działające w tej branży od lat, czyli EBS Sp. z o.o.

EBS – firma, na którą warto postawić!

Przedsiębiorstwo, które jako jednoosobowa działalność istniało od 1997 roku, aby w miarę upływu czas przekształcić się w spółkę prawa handlowego, miało to miejsce dokładnie w 2010 roku. Czym charakteryzuje się ta firma? Dlaczego warto na nią postawić? Ponieważ szereg instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych wykonuje z pomocą niezawodnego, nowoczesnego sprzętu. Co więcej, zatrudnia doświadczoną kadrę inżynierską, która ma wszelkie uprawnienia branżowe i jest w pełni wykwalifikowaną technicznie grupą pasjonatów, dbających o dobro klienta i skuteczność wykonywanych prac. Stawiając na EBS Sp. z o.o., możesz liczyć na pełny profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i przede wszystkim stworzenie instalacji w pełni bezpiecznych podczas ich eksploatacji. 

Jeden z pracowników firmy, o której dziś piszemy, powiedział:

Działamy na rynku od lat, ale każdy kolejny miesiąc przynosi nowości w branży instalacji elektrycznych, musimy więc być ciągle na czasie. Trzymamy rękę na pulsie, zawsze dokształcamy się w tej tematyce, aby nasi klienci mogli liczyć na najnowocześniejsze usługi i pełne doradztwo, jeśli tego od nas oczekują.

Sieci i instalacje elektryczne w obiektach kubaturowych

Decydując się na wybór przedsiębiorstwa EBS Sp. z o.o., możesz liczyć na pełne wykonawstwo sieci i instalacji elektrycznych, ale także teletechnicznych zewnętrznych i obiektowych. W ich skład wchodzi na przykład instalacja oświetleniowa, bez której prace w halach czy magazynach nie byłyby możliwe. W ofercie nie zabrakło instalacji siłowych, oświetlenia awaryjnego czy ewakuacyjnego, które mają za zadanie zagwarantować bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych sytuacji. Pracownicy opisywanej firmy wykonują także stacje transformatorowe, a także montują rozdzielnie elektryczne. Wszystko według najnowszych przepisów przy udziale specjalistycznego, niezawodnego, zawsze sprawdzanego przed wykonaniem prac sprzętu. Zachęcamy do skorzystania z usług tego przedsiębiorstwa!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas