Artykuł sponsorowany Gdzie wykorzystuje szkło firma Szklarska R-KONI?

Gdzie wykorzystuje szkło firma Szklarska R-KONI?

Szkło wykorzystywane jest we wnętrzach domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, zakładów, sklepów i obiektów publicznych. Szerokie zastosowanie materiału jest możliwe, dzięki nowoczesnym technologiom związanym z jego obróbką. Produkty te są rozwiązaniem modnym, efektywnym i wygodnym. Firma Szklarska R-KONI zajmuje się produkcją luster ozdobnych pod indywidualne zamówienia, Oferuje również szeroki asortyment szkieł budowlanych i meblowych.

Jakie są zalety paneli szklanych?

Szkło ma szeroki zastosowanie we wnętrzach. Możemy je wykorzystać w dowolny sposób, aktualnie prym wodzą panele ścienne i fronty kuchenne. Pomieszczenie będzie wyglądało wyjątkowo, gdy chociaż jedną ścianę udekorujemy barwioną taflą. Doskonale prezentują się również fronty kuchenne. Mamy wiele możliwości dekoracyjnych, ponieważ możemy na nim umieścić ciekawe motywy graficzne, zdjęcia roślin, owoców, warzyw oraz ulubionych potraw. Firma R-KONI pozwala dobrać produkt, stosownie do kolorystyki ścian i wystroju kuchni. Bloki szklane montujemy bez fugi, co pozwala zachować estetykę i nadaje elegancji pomieszczeniu. Mamy wiele możliwości wykończenia przestrzeni „szlachetną” taflą.

Dobrym pomysłem jest umieszczenie kasetonów nad blatem, pod okapem i przy kuchence do gotowania. Kuchnia zyska na wizualizacji, a my otrzymamy praktyczne rozwiązanie 

– mówi ekspert. Nie obawiajmy się zastosowania ich także w kuchni, ponieważ są odporne na ciepło wytwarzane przy gotowaniu, a przy tym proste w utrzymaniu i wygodne do mycia.

Jakie szkło stosowane jest w budownictwie?

Zastosowana, do produkcji materiału zwanego Lacobel, nowoczesna technologia wylewania, pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię paneli szklanych. Możliwość nakładania na nie trwałego nadruku sprawia, że materiał wykorzystywany jest na dużą skalę w przemyśle meblarskim. Występuje zazwyczaj w formie kasetonów dekoracyjnych. Te z kolei, po wprowadzeniu graficznego motywu w dowolnym kolorze, dostosowują się do każdego stylu wnętrza. Szkło lacobel stało się bardzo popularne, ze względu na długą listę zalet. Pierwsza to oczywiście estetyka. Kolejnym i to bardzo ważnym atutem, jest możliwość wykończenia całej przestrzeni pojedynczym blokiem. Tafle nie wymagają szczególnego czyszczenia, myjemy je wodą z płynem. Jest odporne na wilgoć, więc możemy je montować w łazienkach domowych, obiektów handlowych, gastronomicznych etc. Przedsiębiorstwo R-KONI aranżuje i wykonuje witryny, gabloty, wnętrza sklepów oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia. Realizuje wszelkiego rodzaju, nawet nietypowe zamówienia.

Jakie szkło oferuje firma Szklarska R-KONI do kabin prysznicowych?

Szkło jest podstawą każdej kabiny prysznicowej. Z jednej strony nadaje jej wygląd, a z drugiej jest praktyczne, zabezpiecza przed wyciekiem wody z prysznica. Musi być oczywiście odporne na stłuczenia i wygodne do mycia. Wybierając szybę kabinową, zwracajmy uwagę na grubość tafli, to od niej zależy trwałość. Jeśli ma być odporna na uszkodzenia i bezpieczna, to zamówmy szkło hartowane. Firma R-KONI oferuje duży wybór rozwiązań, do łazienek o dużym i małym metrażu. Jeśli jesteśmy zwolennikami tradycyjnych produktów, możemy zamontować klasyczną kabinę narożną z brodzikiem. Kiedy stawiamy na elegancję, wybieramy produkt ze szklanymi drzwiami, który jest symbolem dobrego gustu i pozwala nadać styl wnętrzu. Przy zakupie kabiny prysznicowej, uwzględnijmy także intymność, mamy możliwość wyboru szyby matowej.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas