Artykuł sponsorowany  Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran wykonuje instalacje przeciwoblodzeniowe

Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran wykonuje instalacje przeciwoblodzeniowe

Instalacje przeciwoblodzeniowe mogą być stosowane na pojazdach, gruncie albo dachach i stropodachach budynków. Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran może je zamontować wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo zalegania śniegu, aby ułatwić odśnieżanie, czy zapewnić bezpieczeństwo konstrukcji. Przeczytaj nasz wpis, a dowiesz się więcej!

Gdzie przydają się elektryczne instalacje przeciwoblodzeniowe? 

Zalegający na płaskim dachu śnieg ma dużą wagę i w krytycznej sytuacji może nawet stanowić zagrożenie dla stabilności konstrukcji. Tego typu katastrofy budowlane wydarzały się w przeszłości, dlatego lepiej im zapobiegać. Zwykle śnieg usuwa się pracą rąk ludzkich, ale dzięki firmie Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran można to ułatwić. Podobnie można sobie poradzić z nawierzchnią przed budynkiem. Montaż instalacji elektrycznej, która załączy się przy obniżeniu się temperatury i wykryciu wilgoci ma duże uzasadnienie ekonomiczne. System zapobiegnie zaleganiu śniegu i tworzeniu się lodu.

Dlaczego warto zlecić projekt instalacji elektrycznej i jej wykonanie ekspertom?

Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran działa od roku 2014, dzięki czemu ma duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji elektrycznych. Zasada montażu i działania systemu przeciwoblodzeniowego jest podobna do ogrzewania podłogowego, które wszyscy znamy. Oczywiście układ ten znajduje się na zewnątrz budynku, zatem musi spełniać odpowiednie standardy. Składa się z mat lub kabli, które zasilane są elektrycznie. Termostaty pozwalają na regulację stopnia nagrzania podłoża oraz uruchamianie się systemu wtedy, kiedy jest on potrzebny, aby nie ryzykować strat energii.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas