Materiał Partnera  Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran wykonuje instalacje przeciwoblodzeniowe

Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran wykonuje instalacje przeciwoblodzeniowe

Instalacje przeciwoblodzeniowe mogą być stosowane na pojazdach, gruncie albo dachach i stropodachach budynków. Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran może je zamontować wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo zalegania śniegu, aby ułatwić odśnieżanie, czy zapewnić bezpieczeństwo konstrukcji. Przeczytaj nasz wpis, a dowiesz się więcej!

Gdzie przydają się elektryczne instalacje przeciwoblodzeniowe? 

Zalegający na płaskim dachu śnieg ma dużą wagę i w krytycznej sytuacji może nawet stanowić zagrożenie dla stabilności konstrukcji. Tego typu katastrofy budowlane wydarzały się w przeszłości, dlatego lepiej im zapobiegać. Zwykle śnieg usuwa się pracą rąk ludzkich, ale dzięki firmie Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran można to ułatwić. Podobnie można sobie poradzić z nawierzchnią przed budynkiem. Montaż instalacji elektrycznej, która załączy się przy obniżeniu się temperatury i wykryciu wilgoci ma duże uzasadnienie ekonomiczne. System zapobiegnie zaleganiu śniegu i tworzeniu się lodu.

Dlaczego warto zlecić projekt instalacji elektrycznej i jej wykonanie ekspertom?

Firma Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran działa od roku 2014, dzięki czemu ma duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji elektrycznych. Zasada montażu i działania systemu przeciwoblodzeniowego jest podobna do ogrzewania podłogowego, które wszyscy znamy. Oczywiście układ ten znajduje się na zewnątrz budynku, zatem musi spełniać odpowiednie standardy. Składa się z mat lub kabli, które zasilane są elektrycznie. Termostaty pozwalają na regulację stopnia nagrzania podłoża oraz uruchamianie się systemu wtedy, kiedy jest on potrzebny, aby nie ryzykować strat energii.

Opracowanie:

Usługi Elektroinstalacyjne Andrzej Baran

Czasław 74

  • tel. 532 362 654

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas