Artykuł sponsorowany Filcowa mata malarska w ofercie firmy Pakart

Filcowa mata malarska w ofercie firmy Pakart

Firma Pakart znajduje się w Psarach na terenie województwa dolnośląskiego. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w produkcji i dystrybucji chemii budowlanej różnego typu. Oferta firmy jest bardzo bogata i dostosowana do potrzeb współczesnego rynku. Znajdziemy w niej między innymi filcowe maty malarskie wielokrotnego użytku. Dlaczego warto z nich korzystać?

W czym filcowa mata malarska przewyższa zwykłą folię ochronną?

Planując remont mieszkania, musimy pomyśleć o skutecznym zabezpieczeniu mebli i powierzchni przed uporczywym zabrudzeniem i zniszczeniem. Większość z nas sięga w takiej sytuacji po zwykłą folię ochronną, która co prawda ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy, ale też nie cechuje się zbyt dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Z filcową matą malarską jest zupełnie inaczej. Jak wyjaśnia technolog z firmy Pakart – wykonano ją z grubej warstwy filcu podklejonego folią, dzięki czemu wyrób odznacza się multifunkcjonalnością. Po pierwsze, można z niego korzystać więcej niż jeden raz, dzięki czemu przyczyniamy się do ograniczenia produkcji odpadów. Po drugie, filcowa mata malarska wykazuje doskonałe właściwości antypoślizgowe, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Po trzecie i najważniejsze – produkt zabezpiecza powierzchnie przed przesiąkaniem wody, farb i innych płynów. W dodatku pochłania pył i ogranicza jego rozprzestrzenianie się po pomieszczeniu. Z racji tego, że mata jest gruba i miękka, skutecznie chroni wyposażenie przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem. Stosując filcowe maty malarskie, możemy być pewni, że sprzątanie po remoncie nie zajmie nam dużo czasu.

Jak używać filcowej maty malarskiej?

Produkt musi być stosowany filcem do góry. Tylko w ten sposób wykorzystamy pełnię jego możliwości. Matę można rozłożyć na podłodze, przykryć nią meble lub osłonić okna. Jak przytwierdzić ją do danej powierzchni? Warto mieć pod ręką taśmę malarską bądź jakąś inną z rodzaju budowlanych. Szeroką gamę takich właśnie produktów oferuje firma Pakart. No dobrze, a jak przywrócić czystość filcowej macie malarskiej? Trudno oczekiwać, by po remoncie wróciła ona do swojego pierwotnego stanu. Plam po farbie czy lakierze nie da się usunąć, ale sypkie zanieczyszczenia już tak. W tym celu należy porządnie wytrzepać matę na zewnątrz i pozwolić jej wyschnąć, co przywróci wyrobowi pożądaną chłonność. Potem możemy użyć go ponownie, nawet po dłuższym czasie. Filcowe maty malarskie od firmy Pakart to gwarancja najwyższej jakości i przystępnej ceny. Korzystają z nich zawodowcy i hobbyści z całej Polski. Zachęcamy do zakupu!

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas