Materiał Partnera Drzwi stylowym dodatkiem

Drzwi stylowym dodatkiem

Drzwi to zazwyczaj pierwszy element mieszkania, jaki widzą odwiedzający nas goście. To także ważny funkcjonalny dodatek, który może jednocześnie pięknie ozdobić daną przestrzeń. Wybór odpowiedniego modelu drzwi, materiału, z jakiego je wykonano, a nawet rozmiaru oraz ich montaż może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego, warto zlecić to zadanie specjalistom.

Firma M-4 to miejsce, do którego warto się udać, jeśli szukamy elementów wykończenia naszych wnętrz takich jak drzwi, okna, bramy, rolety i żaluzje. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wykorzystując zdobyta wiedzę i lata doświadczeń w branży. Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań, więc nasze kolekcje stworzone zostały dla osób, które chcą się wyróżnić oraz podkreślić swoją oryginalność i wyczucie stylu. Wszystkie nasze produkty występują w wielu kolorach, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi wewnątrz domu i mieszkania

Drzwi wewnętrzne to ciekawe rozwiązanie pozwalające wpływać na całą powierzchnię domu lub mieszkania. To, jakie drzwi wybierzemy, zazwyczaj zależy od pomieszczenia, które mają wydzielać. Dziś można zaobserwować upodobanie tak zwanej otwartej przestrzeni, czyli salon często nie jest już wyraźnie oddzielony od pozostałych pomieszczeń. Miejsca, w którym spędzamy najwięcej czasu lub gdzie spotyka się cała rodzina, mogą pozostać otwarte. Jednak często chcemy, choć symbolicznego wydzielenia przestrzeni w pozostałych sferach domu. Szukając odpowiedniego modelu drzwi do jadalni czy mniejszego salonu, warto wybrać drzwi częściowo lub całkowicie przeszklone. Zapewnią one dużą ilość światła dziennego, które wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie. W przypadku drzwi do sypialni, łazienki lub toalety można wybrać drzwi dodatkowo izolowane, które zapewnią nam poczucie prywatności. W sypialni sprawdzą się drzwi drewniane w ciepłym kolorze, które pozwolą zaakcentować atmosferę przytulności i bezpieczeństwa. Drzwi garażowe lub do kotłowni powinny być już nieco szersze od tradycyjnych drzwi do innych pomieszczeń i dodatkowo powinny być szczelne lub pokryte powłoką chroniącą nas w razie pożaru. 

Drzwi wejściowe

Wybierając drzwi wewnętrzne, zwracamy uwagę na to, czy pasują one do sposobu wykończenia ściany na przykład kolorystycznie, mogą się z nią stapiać lub wyraźnie na niej odznaczać, aby przykuwać wzrok gości. W przypadku drzwi zewnętrznych również mamy dwie podobne opcje. Możemy wybrać bogato zdobione drzwi z oryginalnymi tłoczeniami lub tradycyjne w stonowanej kolorystyce. Jednak to, na co powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności to ich odporność na czynniki zewnętrzne. Warto zainwestować w dobry system uszczelniania, gdyż stanowią one istotną barierę przed wiatrem czy niską temperaturą. Dobrze, aby takie drzwi miały odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe jak specjalne zamki wielobolcowe, które o wiele trudniej wyłamać, czy zasuwy i wzmocnione zawiasy. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości i dzięki temu posłużą przez długie lata!

Opracowanie:

M-4 Dariusz Ręczkowski

Lipno , 3 Maja 16

Podziel się