Artykuł sponsorowany Serwis okien PCV rozwiązaniem kłopotów z niesprawnym oknem

Serwis okien PCV rozwiązaniem kłopotów z niesprawnym oknem

Dobrze zamontowane okna (np. wykonane z PCV) i drzwi potrafią wytrzymać lata bez żadnej konserwacji. Ich żywotność jest obliczona na długie lata. Należy jednak pamiętać, że w miarę eksploatacji psują się, tracą swoje pierwotne właściwości. W takich wypadkach jedynym ratunkiem jest serwis stolarki okiennej i drzwiowej. Dlaczego warto skorzystać z serwisu okien PCV (i innych)? 

Na czym polega profesjonalny serwis okien PCV?

Serwis i konserwacja stolarki drzwiowej i okiennej (w tym okien PCV) powinna być prowadzona na podstawie szerokiego doświadczenia pracowników profesjonalnych firm. Takim przedsiębiorstwem jest TOM-PLAST – ekspert w tej dziedzinie. Firma zajmuje się naprawą okien, np. drewnianych, aluminiowych, PCV, dachowych, połaciowych, przesuwanych, uchylnych. Tutejsi fachowcy są w stanie podjąć się zleceń indywidualnych, mniej standardowych. Dysponują nowoczesnymi narzędziami.

Firma, która oferuje profesjonalny serwis okien PCV, zapewnia również specjalistyczne przeglądy techniczne drzwi, okien, rolet. Do popularnych usług należy m.in. wymiana szyb zespolonych, montaż uszczelek, smarowanie okuć, wymiana uszkodzonych elementów stolarki drzwiowej i okiennej, montaż ograniczników rozwarcia i systemów wentylacyjnych, dodawanie uchyłu do skrzydeł rozwieranych i stopniowego uchyłu do okien rozwierno-uchylnych, naprawa drzwi po włamaniu.

Na czym polega serwis okien PCV?

Stolarka okienna, wykonana z PCV, jest szczególnie narażona na nieustanny wpływ niesprzyjających czynników atmosferycznych, np. silnego wiatru, mrozu, deszczu, skrajnych temperatur. W miarę lat dochodzi także do zużycia. W oknach PCV często dochodzi do wyrabianie się mechanizmu klamek oraz zakłóceń w pracy mechanizmu uchylnego. Profesjonalny serwis okien PCV musi zająć się również pracami związanymi z ich szczelnością – na plastikową stolarkę okienną niekorzystnie wpływa zarówno niska (sparciałe uszczelki nie chronią już wnętrza przed wyziębianiem lub przegrzewaniem), jak i zbyt wysoka szczelność (dochodzi do nadmiernego skraplania się wody). Konserwacja w takich wypadkach może polegać np. na regulacji trybu „lato/zima” lub zastąpieniu zużytych uszczelek nowymi (popularniejsze rozwiązanie). Źle działającą izolację da się wychwycić po zauważeniu np. stwardnienia tworzywa uszczelniającego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas