Materiał Partnera Drewniane wyposażenie domów i podwórka – Robert Chrobak!

Drewniane wyposażenie domów i podwórka – Robert Chrobak!

Zastanawiasz się nad wykończeniem wnętrza lub ogrodu? Zależy Ci, aby było efektowne, oryginalne, a zarazem ekologiczne i trwałe? Świetnym wyborem będą drewniane elementy wyposażenia, które mają szereg innych właściwości! Z naszego artykułu poznasz szczegółową ofertę renomowanej firmy Roberta Chrobaka – wykonawcy gotowych domów i wyposażenia z naturalnego, klejonego drewna!

Wyposażenie domu – dlaczego warto postawić na drewno?

Marzysz o ciekawej aranżacji wnętrza? Postaw na drewno – najlepiej klejone! To ono wykazuje właściwości ognioodporne, a także nie ulega uszkodzeniom pod wpływem wilgoci i agresywnego środowiska! Firma Domy Drewniane Robert Chrobak wykonuje kompleksowe wyposażenie domów z drewna, które obejmuje:

  • schody,

  • okna,

  • drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,

  • meble –  ramy łóżek, komody, szafy, stoły, krzesła.

Szczególną uwagę zwracamy na spójność całej aranżacji wnętrza, dlatego też produkując meble, dostosowujemy się do wymagań klienta oraz formy i kolorystyki pozostałych elementów wyposażenia, oraz układu pomieszczeń. Na życzenie klienta możemy wykonać poszczególne meble według indywidualnego projektu

– informuje pracownik firmy Chrobak.

To jeszcze nie wszystko!

Korzystając z usług przedsiębiorstwa Domy Drewniane Robert Chrobak, możesz liczyć nie tylko na wykonanie drewnianych domów i ich wyposażenie. Zajmą się również zaprojektowaniem i produkcją gołębników, garaży, altanek oraz więźby dachowej.

Drewniana altanka to doskonała alternatywa dla konstrukcji aluminiowych. To ona zapewnia poczucie więzi z naturą oraz niepowtarzalny klimat. Pokrycie jej dachu trzciną dachową pozwoli wystylizować cały obiekt w góralskim stylu!

Jeżeli na Twoim podwórku znajduje się stara stodoła, którą wolisz zastąpić innym rodzajem obiektu, na przykład altanką/garażem – skontaktuj się z fachowcami z zakładu Chrobak. To oni zajmą się rozbiórką, a stare drewno (uzyskane podczas prac rozbiórkowych) – chętnie od Ciebie odkupią! Więcej informacji na temat świadczonych usług i zrealizowanych zleceń znajdziesz na stronie internetowej!

Opracowanie:

Domy Drewniane Robert Chrobak

Sieniawa 147

Podziel się