Materiał Partnera
Drewmak – usługi parkieciarskie na najwyższym poziomie!

Drewmak – usługi parkieciarskie na najwyższym poziomie!

Parkiety to jedne z najbardziej trwałych, estetycznych oraz uniwersalnych wizualnie materiałów do wykładania podłóg, które można spotkać nie tylko w mieszkaniach, domach, ale także biurach, kancelariach, czy nawet sklepach. Warto przy tym wiedzieć, że ich estetyka, a także długoletnie użytkowanie bez usterek, zależą w dużej mierze od jakości wybranych produktów oraz solidności ich montażu. Współpracując z firmą Drewmak, możesz liczyć na pełen profesjonalizm!

Działalność handlowa

Ważnym profilem działalności firmy Drewmak, jest dystrybuowanie wysokich jakościowo, a także różnorodnych estetycznie desek podłogowych i tarasowych. Oferta handlowa tego podmiotu dotyczy także listew przyściennych, chemii parkieciarskiej, brykietu drzewnego i pelletu, czy też kasetonów. Warto przy tym wiedzieć, że Drewmak, który w szczególności zajmuje się gwarantowaniem wyrobów z drewna, dba o to, aby produkty pochodziły od sprawdzonych producentów, którzy w odpowiedni sposób obrabiali surowiec. Musi on bowiem przechodzić takie procesy jak suszenie, czy fumigację, co pozwala nie tylko zakonserwować jego strukturę, ale także nadać jej wysokich właściwości technicznych.

Montaż parkietów według projektów

Drugim profilem działalności firmy Drewmak, jest montaż podłóg i tarasów, a w szczególności parkietów. Wbrew pozorom działania te są wykonywane po uprzednim zapoznaniu się z planami przestrzennymi danego budynku, przeprowadzaniu wizji lokalnej oraz przygotowaniu odpowiedniego projektu wykonawczego. To on pozwala między innymi precyzyjnie określić rodzaj wykorzystanego drewna podłogowego, jego kolor, natężenie połysku, czy też sposób montażu. Tu bardzo ważny jest układ wszystkich elementów. To od niego zależy bowiem, w jaki wzór ułożone będą deski podłogowe – jest to wyznacznik danego stylu architektonicznego. Powierzając montaż parkietów firmie Drewmak możesz być pewien solidności, szybkości i taniości wykonania całych prac!

Renowacja podłóg drewnianych

Wiele lokali mieszkalnych zwłaszcza w kamienicach posiada piękną i starą podłogę wykonaną z drewna. Niestety często ma ona swoje lata świetności już za sobą. Warto przy tym wiedzieć, że nie zawsze wymiana desek podłogowych to jedyny sposób na osiągnięcie spektakularnej metamorfozy. Wiedzą o tym specjaliści firmy Drewmak, którzy są wyszkoleni również w renowacjach podłóg. Dzisiaj jest to tani sposób na nowe oblicze podłogi. Należy również zawsze pamiętać o konserwowaniu na własną rękę parkietów, wykorzystując do tego dobrej jakości chemię parkieciarską.

Opracowanie:

Drewmak Andrzej Kowalski

Krotoszyn , Rawicka 41

  • tel. 695 832 131

Podziel się