Materiał Partnera Dobra firma montażowa, czyli jaka?

Dobra firma montażowa, czyli jaka?

Instalacje elektryczne, gazowe czy sanitarne to temat rzeka i tego typu usługi powinni wykonywać tylko i wyłącznie profesjonaliści, więc przy instalacjach potrzebna jest pomoc fachowej ekipy, która zna się na swojej pracy. Każdy, kto wykonywał, wykonuje lub dopiero będzie remontował swoje mieszkanie, wie, że często jest potrzebna pomoc specjalisty. Na co więc zwrócić uwagę przed wyborem firmy montażowej? Sprawdziliśmy.

Po pierwsze - cena

Zacznijmy od pierwszego czynnika, którym jest cena. Niestety, często jest to decydujący czynnik, a nie powinno tak być, ponieważ nie powinniśmy oszczędzać na instalacjach. Należy pamiętać, że niska cena nie zawsze oznacza złą jakość wykonania, a wysoka cena nie zawsze oznacza wykonanie w najwyższej jakości. Cena to przydatne kryterium, aczkolwiek nie powinno być decydujące. Solidna i dobra firma montażowa powinna nam także zaproponować bezpłatny kosztorys w miejscu przeprowadzenia remontu. Koniecznie pamiętaj o umowie, która musimy być zawarta, a warunki w niej określone jasne i zrozumiałe dla obu stron.  Umowa powinna określać między innymi czas wykonania remontu, całkowity koszt oraz wysokość kary, w przypadku niewywiązania się z warunków umowy.

Po drugie - jakość

Pamiętaj, aby wybierać tylko i wyłącznie między firmami, które na poważnie podchodzą do swojej pracy. Mówimy tu między innym o tym, że ustalanie jakichkolwiek kwestii przez telefon jest bardzo nieprofesjonalne. Prawdziwa i profesjonalna firma będzie doskonale o tym wiedziała i zaproponuje spotkanie tam, gdzie ma być wykonany remont. Należy także pamiętać o tym, aby się upewnić, że firma korzysta z najwyższej jakości produktów, może się pochwalić dobrym zapleczem technicznym oraz renomą. Taką firmą bezdyskusyjnie jest Tech Investments, która przede wszystkim stawia na klienta i najistotniejsze jest dla nich zadowolenie i zaufanie klientów.

Warto dodać, że na każdym etapie remontu, zleceniodawca powinien mieć prawo do systematycznych kontroli oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości do zadawania pytań i dążenia do uzyskania na nie odpowiedzi, a w razie potrzeby może żądać poprawek.

Przed wyborem firmy… sprawdź ją! Dobra firma powinna:

  • mieć stronę internetową,
  • kwalifikacje i referencje,                 
  • cennik,           
  • doświadczenie,          
  • dobry i własny sprzęt,
  • wykonywać bezpłatny kosztorys,
  • dawać gwarancję na swoją usługę.

Podsumowując, pamiętaj, że nie powinno się oszczędzać na remoncie, a przede wszystkim przed ostatecznym wyborem firmy montażowej sprawdź, czy dana firma ma doświadczenie oraz portfolio. Dowiedz się także, jak najwięcej informacji (na przykład poczytaj opinie byłych klientów, które z pewnością znajdziesz w Internecie), aby mieć pewność, że dobrze wybrałeś.

Opracowanie:

Tech Investments Piotr Czarnecki

Jelenia Góra , Domeyki 12

Podziel się