Materiał Partnera Dbałość o bezpieczeństwo domu i firmy

Dbałość o bezpieczeństwo domu i firmy

Odpowiednio dopasowany do potrzeb sprzęt wizyjny i monitorujący to coraz częściej wykorzystywane elementy do zabezpieczenia dobytku i posiadłości przed włamaniem czy kradzieżą. Zabezpieczenia elektroniczne tego typu są wytworem najnowocześniejszej techniki, wymagającej stałego nadzoru kompetentnych osób oraz okresowego serwisowania. Dlatego też, jeśli klient zdecyduje się założyć taki system w swoim domu lub miejscu pracy, powinien także podpisać umowę z firmą, która go zainstalowała, w celu kompletności i poprawy jakości usługi.

Informacja dla złodzieja i nie tylko – dom jest monitorowany

Profesjonalne firmy instalatorskie na budynkach, które są pod ich nadzorem, zostawiają informację np. o tym, że działa system monitorujący. Tego typu znak nie jest jedynie ostrzeżeniem dla złodzieja. Jest to spowodowane wymogiem prawnym wynikającym z zapisu Ustawy o ochronie danych osobowych, która mówi o kwestii wizerunku oraz przechowywaniu i przetwarzaniu danych tego typu. Stąd też klient, decydując się na założenie ochrony przez firmę instalatorską, musi mieć świadomość, że brak tego typu informacji będzie mógł później stanowić problem nie tylko dla instalatora, ale też dla niego.

Gdy nie można podłączyć kabla

Systemy CCTV, by działać, potrzebują zazwyczaj podpięcia do źródła zasilania. Nie zawsze jednak jest to możliwe w miejscu, w którym powinna znajdować się kamera. Warto więc, szukając profesjonalnej firmy instalatorskiej, sprawdzić jej ofertę pod kątem możliwości zainstalowania przez nią także systemów bezkablowych.

Gdy w domu lub firmie wybucha pożar

Ochrona budynków i indywidualnych pomieszczeń przed żywiołami jak ogień czy woda to często kwestia bardzo problematyczna dla klienta. Możliwość skutecznego systemu oddymiania i sygnalizacji pożaru powinna więc być jedną z podstawowych usług firm instalatorskich. Ochrona bezpieczeństwa życia i zdrowia mieszkańców lub użytkowników budynków, w których są zainstalowane produkty firm instalatorskich, to podstawa ofert większości z nich. Taką opcję gwarantuje także firma Hestel.

Wiele firm instalatorskich oferuje również możliwość zainstalowania czujników w innych strefach niż dym, ogień lub poziom wody. Coraz więcej klientów zleca wykonanie zabezpieczenia kontroli temperatury, poziomu wilgotności czy poziomu stężenia konkretnych składników w powietrzu. Jest to spowodowane potrzebami danego zleceniodawcy lub zapotrzebowaniem na optymalne warunki zdrowotne członków rodziny. Profesjonalna firma instalatorska powinna sprostać powyższym zadaniom bez problemu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas