Artykuł sponsorowany Budowa zapór i wałów przeciwpowodziowych z biurem projektowo-usługowym Maldren!

Budowa zapór i wałów przeciwpowodziowych z biurem projektowo-usługowym Maldren!

Zabezpieczenia przeciwpowodziowe takie jak zapory czy wały odgrywają bardzo ważną rolę. W końcu to właśnie dzięki nim można zapobiegać poważnym skutkom zalania i powodzi. Budową tego typu obiektów ziemnych zajmuje się biuro projektowo-usługowe Maldren, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa wodnego. Swoje usługi świadczy m.in. na terenie Pucic i całego woj. zachodniopomorskiego. Sprawdź!

Budowa zabezpieczeń przeciwpowodziowych

Jedną z usług świadczonych przez cenione biuro projektowo-usługowe Maldren jest budowa obiektów ziemnych takich jak zapory wodne i wały przeciwpowodziowe. Te pierwsze są pewnym rodzajem wysokich barier, przegradzających dolinę rzek, czego celem jest spiętrzenie wody. Mogą być one zarówno żelbetowe, betonowe, jak i ziemne. Zdecydowanie najczęściej stawia się je, aby zapewniały ochronę przeciwpowodziową, aczkolwiek powstają one również jako rezerwuary do pozyskania wody, czy nawet do wytwarzania energii elektrycznej!

Z kolei wały przeciwpowodziowe budowane przez wspomniane biuro projektowo-usługowe Maldren mają postać sztucznie wytworzonych usypisk. Zwykle ich przekrój jest w kształcie trapezu i tworzy je się wzdłuż rzeki.

Tego rodzaju zabezpieczenia mają za zadanie przede wszystkim powstrzymać napór wody przynajmniej na okres 3-4 dni.

– podkreśla pracownik opisywanego biura projektowo-usługowego Maldren.

Dlaczego warto wybrać biuro projektowo-usługowe Maldren?

Budowa wału przeciwpowodziowego czy zapory wodnej nie jest prostym zadaniem. Jest zdecydowanie czasochłonna i wymaga zastosowania odpowiednich sprzętów i materiałów. Z tego względu tego typu usługi najlepiej zlecić profesjonalistom z biura projektowo-usługowego Maldren oraz mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane prawidłowo i w ustalonym terminie. Oprócz tego mogą oni zaoferować także wiele innych usług takich jak m.in. kierowanie robotami budowlanymi z zakresu melioracji, czy projektowanie stawów ziemnych i ośrodków hodowli pstrąga.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas