Artykuł sponsorowany Automatyka bram garażowych i przemysłowych – firma Door-Car

Automatyka bram garażowych i przemysłowych – firma Door-Car

Nowoczesne bramy pozwalają na zapewnienie sobie codziennego komfortu. Wjeżdżając do garażu samochodem, nie musisz wówczas wystawiać się na działanie różnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz. Wystarczy jeden przycisk na pilocie i zautomatyzowana brama otwiera się. Gdzie znaleźć taki produkt? Sprawdź firmę Door-Car – producenta bram garażowych i przemysłowych.

Profesjonalna automatyka bram

Firma Door-Car, dzięki wielu latom doświadczeń, jest obecnie cenionym producentem bram garażowych oraz przemysłowych. Swoje usługi kieruje do klientów z całego kraju, zapewniając produkcję oraz montaż swoich produktów. Bramy, które oferuje ten zakład, charakteryzują się wysoką trwałością i bezawaryjnym działaniem.

Niezbędną częścią każdej bramy segmentowej jest automatyka. Znacząco podnosi komfort użytkowania i sprawia, że nigdy więcej nie trzeba moknąć w deszczowy dzień, podczas wprowadzania auta do garażu.

Zastosowanie fotokomórek na podczerwień stanowi dodatkowe zabezpieczenie – po przecięciu wiązki brama zawsze zatrzymuje się i wykonuje ruch otwarcia. Nie ma możliwości, aby zamknęła się w trakcie wjeżdżania do garażu.

W asortymencie firmy można znaleźć napędy do bram garażowych oraz przemysłowych od najlepszych światowych producentów, takich jak Faac, Came, Beninca, czy Marantec.

Solidne bramy garażowe i segmentowe

Zakład Door-Car posiada w swojej ofercie także sprzedaż i montaż bram garażowych oraz segmentowych. Mają one wiele istotnych zalet, o których wspomina jeden ze specjalistów zatrudnionych w firmie:

Nasze bramy garażowe zapewniają przede wszystkim więcej miejsca, dzięki unikalnej konstrukcji, która otwiera się pionowo w górę. Oszczędza to miejsce w garażu oraz przed nim. Co ważne, produkty, które oferujemy, gwarantują także ciepło i spokój, za pomocą specjalnej pianki poliuretanowej i uszczelek.

Towary sprzedawane przez tę firmę zapewniają także duży komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki specjalnemu ryglowi automatu możliwe jest automatyczne zamknięcie bramy, bez możliwości jej otwarcia z zewnątrz. Ma się także gwarancję bezawaryjnej pracy bramy, dzięki układowi sprężyn skrętnych.

Firma zapewnia także sprzedaż bram segmentowych, które doskonale nadają się do wykorzystania w obiektach przemysłowych, halach, magazynach i warsztatach. Mają specjalnie wzmocnione elementy konstrukcji oraz właściwie dobrany układ sprężyn. Są to produkty, które zdecydowanie podnoszą bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas