Artykuł sponsorowany Agro-Bud Gajda Sp. J. - Dystrybutor nawozów organicznych i sztucznych

Agro-Bud Gajda Sp. J. - Dystrybutor nawozów organicznych i sztucznych

Firma Agro-Bud Gajda Sp. J. posiada swoją siedzibę w Łowiczu. Przedsiębiorstwo oferuje usługi transportowe oraz zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju materiałów – budowlanych, nawozów, pasz i opału. Wszystkie produkty znajdą swoje zastosowanie w gospodarstwach rolnych i domowych. Z poniższego artykułu dowiesz się więcej na temat nawozów, jakie w swojej ofercie posiada ten dystrybutor.

Rozbudowana oferta

Każda roślina do prawidłowego wzrostu potrzebuje wielu niezbędnych składników mineralnych. Konieczne jest więc stosowanie odpowiednio dobranego nawozu organicznego lub sztucznego, który będzie podstawą zadowalających plonów w sezonie. W ofercie firmy Agro-Bud Gajda Sp. J. znaleźć można szeroki wybór tychże produktów.

 Zajmujemy się dystrybucją nawozów, które sprowadzamy od renomowanych producentów. Produkty organiczne doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach i na niewielkich działkach. Są to bowiem artykuły w pełni naturalne, a co za tym idzie - nieco mniej wydajne. Jeśli klientowi zależy zaś na szybkim uzupełnieniu niedoborów i wysokiej skuteczności, wówczas lepiej sprawdzą się nawozy sztuczne, zwłaszcza w przypadku profesjonalnych upraw rolniczych – opowiada przedstawiciel spółki. 

W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się nawozy fosforowe, potasowe, mineralne i azotowe. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne i można stosować je z wykorzystaniem maszyn do nawożenia.

Fachowe doradztwo

Wybór konkretnego nawozu rolniczego zawsze należy uzależnić od rodzaju gleby. Jedynie wówczas produkt ma szansę okazać się w pełni skuteczny w przypadku konkretnej uprawy. Klienci firmy Agro-Bud Gajda Sp. J. mogą liczyć na fachowe wsparcie pracowników zatrudnionych w jej strukturach. Mają oni bowiem rozległą wiedzę na temat każdego oferowanego produktu. Warto także wspomnieć w tym miejscu, iż z uwagi na fakt współpracy z kilkoma markami, spółka oferuje produkty z różnych półek cenowych. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą wybrać produkt idealnie dostosowany do własnych oczekiwań, wymagań gleby i założonego budżetu.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas