Materiał Partnera Rodzaje tabliczek informacyjnych

Rodzaje tabliczek informacyjnych

Zastanawiasz się jak gustownie, a zarazem profesjonalnie opisać swoje biuro? Potrzebujesz skutecznego i efektownego systemu informacji wizualnej? Najlepszym rozwiązaniem będą w obu przypadkach fachowo wykonane tabliczki informacyjne. Na co dzień spotykamy się z nimi na każdym kroku – opisowe, informacyjne, wewnętrzne, czy zewnętrzne. Poznaj wszystkie możliwości i zastosowania, jakie gwarantują tabliczki informacyjne.

Najbardziej popularnym i najczęściej wykorzystywanym rodzajem tabliczek są te informacyjne. Pojawiają się one niemal w każdym miejscu przestrzeni publicznej, pełnią funkcje pomocnicze w miejscach pracy, ostrzegają lub informują. Niektóre firmy, zajmujące się produkcją tabliczek, posiadają w ofercie egzemplarze dostępne w języku Brailla. Tabliczki informacyjne mogą być wykonane z każdego rodzaju materiału, najczęściej jest to jednak szkło, metal lub pleksi. Warto zwrócić uwagę na to, aby surowiec, z którego wykonana jest zamawiana przez nas tabliczka był estetyczny i zachowany w stonowanych barwach, najlepiej bez zbędnych wzorów czy kształtów – to sprawi, że zawarta treść będzie lepiej widoczna.

Rożne zastosowania tabliczek informacyjnych

Tabliczki informacyjne dają dziś masę możliwości – możemy używać ich na wiele różnych sposobów- nie tylko jako opis gabinetu czy schemat budynku. Na rynku znaleźć możemy niezastąpione przy organizacji eventów dodatki, takie jak:

- tabliczki ze stojakiem na plakaty- będące funkcjonalnymi konstrukcjami z opisem ważnych informacji

-tabliczki na nóżce teleskopowej- które są idealne, jako stojaki na ulotki.

-tabliczki informacyjne- wykorzystane jako statyw na prezentację posterów podczas konferencji,

-ścianki prezentacyjne, systemy witrynowe czy gabloty magnetyczne.

Tabliczki informacyjne – montaż

Wykonane z dobrej jakości materiałów tabliczki informacyjne są uniwersalne oraz wielokrotnego użytku. Ich montaż jest prosty i nie wymaga pomocy specjalisty. Pomoc doświadczonej osoby może być jednak bezcenna przy wyborze i dopasowaniu tabliczek do potrzeb. 

Jak przekonuje ekspert z pracowni reklamy LOGART: „Dobór odpowiedniej formy montażu jest znaczący. Istnieją tabliczki mocowane na dystansach lub bez niego, więc warto wiedzieć, który typ w danym przypadku sprawdzi się najlepiej”

Jeśli chcemy by produkt spełniał swoje funkcje długie lata, nie należy bagatelizować kwestii jego zamocowania.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas