Materiał Partnera Idealnie czysta tapicerka dzięki odkurzaczom z oferty firmy BCC Apeks

Idealnie czysta tapicerka dzięki odkurzaczom z oferty firmy BCC Apeks

Nieodłącznym elementem wnętrz o różnym przeznaczeniu są meble tapicerowane. Nic dziwnego, ponieważ wyróżniają się wygodą oraz eleganckim wyglądem. Wbrew pozorom ich utrzymanie wcale nie musi być trudne dzięki sprzętowi, jaki oferuje na przykład firma BCC Apeks. Odkurzacze piorące to efektywne urządzenia, które usprawnią czyszczenie wielu tkanin obiciowych.

Sprawdzony dystrybutor urządzeń sprzątających

Meble tapicerowane to jedne z najczęściej wykorzystywanych w aranżacji nie tylko domów i mieszkań, ale również obiektów publicznych – restauracji, biur, urzędów, hoteli, sklepów oraz wielu innych. Aby zawsze prezentowały się nienagannie, potrzebne jest ich regularne czyszczenie. Odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac znajdziemy w ofercie salonów firmy BCC Apeks, która ma swoją główną siedzibę w Bielsku-Białej, a filie w Tychach i Żywcu. Od 2002 roku specjalizuje się ona w sprzedaży między innymi niezawodnych produktów marki Kärcher. Klienci podczas zakupów mogą liczyć na rzetelne doradztwo w zakresie doboru właściwych rozwiązań do potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, a także usługi serwisowania czy dostawy urządzeń sprawiły, że firma zyskała wielu stałych, zadowolonych klientów. Świadczy o tym między innymi nagroda Dealer Roku 2004.

W szerokiej ofercie da się odnaleźć sprzęt pomocny w sprzątaniu różnych powierzchni, poczynając od podłóg, poprzez okna, na tapicerce kończąc. W przypadku ostatniej niezwykle przydatne okazują się odkurzacze ekstrakcyjne, znane szerzej jako piorące. To modele niezbędne w wyposażeniu między innymi firm sprzątających, warsztatów samochodowych czy też salonów detailingowych.

Efektywne pranie tapicerek

W miejscach, gdzie przewija się wiele osób, materiały tekstylne są zdecydowanie bardziej narażone na zabrudzenia. Nie oznacza to jednak konieczności całkowitej rezygnacji z takich mebli. Nie da się ukryć, że przecież dodają one każdemu wnętrzu bardziej przytulnego charakteru, a ponadto zapewniają komfortowy wypoczynek. W takich miejscach jak obiekty noclegowe należy jednak szczególnie zadbać o ich czystość. To przekłada się na ich atrakcyjność w oczach odwiedzających. Zwykłe odkurzanie jednak nie wystarczy, aby pozbyć się powstałych plam czy też kurzu, który wniknął w strukturę materiału. To właśnie tutaj z pomocą przychodzą odkurzacze piorące. Jak mówi pracownik firmy BCC Apeks z Bielska-Białej:

Pranie tapicerki z wykorzystaniem odkurzaczy ekstrakcyjnych pozwala odzyskać różnego rodzaju tapicerkom pierwotny wygląd. Urządzenia w połączeniu z detergentem nie tylko usuwają uporczywe zabrudzenia, ale także zasysają bakterie i roztocza. Ponadto taka technika czyszczenia jest bezpieczna dla tkanin, a także zaleca się jej regularne stosowanie w miejscach, gdzie przybywają osoby starsze, dzieci oraz alergicy.

Z tego względu taki sprzęt powinien zaleźć zastosowanie również w placówkach zdrowotnych, edukacyjnych. Ponadto czyste meble tapicerowane w obiektach handlowych, usługowych bądź biurach pozwolą budować pozytywny wizerunek tych miejsc w oczach pracowników oraz klientów. Nic również tak dobrze nie odświeży wnętrz pojazdów jak profesjonalne czyszczenie z zastosowaniem odkurzaczy piorących. Tak nowoczesne metody sprzątania są ważne nie tylko ze względów estetycznych czy higienicznych, ale także w celu przedłużenia trwałości materiałów.

Opracowanie:

Apeks sp.j.

Bielsko-Biała , Bystrzańska 92a

Podziel się