Artykuł sponsorowany Druk reklamowy i reklama outdoor w ofercie firmy B52

Druk reklamowy i reklama outdoor w ofercie firmy B52

Otoczenie wokół nas jest bardzo dynamiczne i często się zmienia. Nasza kultura jest skoncentrowana głównie na przekazie wizualnym – takim, który przykuje oko widza. Z tej przyczyny, najlepszym możliwym rozwiązaniem jeśli chodzi o skuteczny marketing, będą duże banery, drukowane przez sprawdzonego specjalistę – takiego jak agencja reklamowa B52.

Wbrew pozorom, duże banery niekoniecznie muszą szpecić przestrzeń

Oczywiście, o ile są dobrze zaprojektowane, estetycznie wydrukowane i zamontowane we właściwy sposób. Wszystkie trzy usługi jest w stanie zapewnić agencja reklamowa B52, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Początkowo była ona wyłącznie drukarnią wielkoformatową. Teraz posiada największy w Trójmieście park technologiczny i szereg wykwalifikowanych pracowników, których pasją jest reklama.

Proces technologiczny druku cyfrowego i wielkoformatowego

W publikacji reklamowej T. Flanders z roku 1911 pojawiła się sentencja „Użyj obrazu – jest on warty więcej niż tysiąc słów”. Choć minęło już ponad sto lat od pierwszego użycia tego zwrotu, nadal jest on aktualny. Jednak, aby reklama wizualna spełniała swoje zadanie, musi być w odpowiedni sposób przygotowana. Dlatego firma B52 oferuje druk cyfrowy do 1440 dpi, co umożliwia nieograniczone powierzchnie zadruku. Proces produkcji przeprowadzany jest na maszynie do druku wielkoformatowego CMYK o dużej wydajności – to pozwala na bardzo krótki czas realizacji zleceń. Ponadto w parku technologicznym, którym zarządza agencja reklamowa, znajduje się także maszyna 10-kolorowa, zapewniająca najwyższą jakość wydruku – specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Ważnym elementem skutecznego marketingu jest reklama outdoor

Firma B52 jest specjalistą właśnie w reklamach typu outdoor. Od wielu lat przedsiębiorstwo oferuje powierzchnie wielkoformatowe na elewacjach w Trójmieście. Miejsca są zawsze oświetlone i zlokalizowane w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych – zarówno pieszych, jak i kołowych.

Jednak samo miejsce na reklamę to nie wszystko, bo agencja reklamowa również konstruuje, wykonuje oraz montuje wszelkie nośniki reklamy. W ich skład wchodzą: szyldy, billboardy, citylight, tablice informacyjne, kasetony świetlne i wiele więcej. Co ciekawe, firma oferuje również przygotowanie i montaż reklamy na pojazdach. To zarówno możliwość zastosowania skutecznej promocji poprzez oklejenie samochodu służbowego, ale też podniesienie prestiżu danej marki oraz zwiększenie zaufania klientów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas