Materiał Partnera Niezwykłe smaki dzieciństwa podczas niezwykłych uroczystości

Niezwykłe smaki dzieciństwa podczas niezwykłych uroczystości

To, co liczy się najbardziej podczas zorganizowanych uroczystości, imprez, czy wydarzeń, to niewątpliwie zaproszeni goście, dobrze dobrane miejsce, zapewnione, dodatkowe atrakcje i oczywiście jedzenie, które musi być dobrane do uczestników wydarzenia, pory roku i rodzaju uroczystości. Słodkie, słone przekąski, ciasta, ciasteczka i torty, w zależności od okoliczności i wymagań obecnych uczestników opcji jest bardzo wiele. Jednak to, co zawsze zyska największą popularność i sympatię gości, to powrót do smaków dzieciństwa, zapewniony dzięki wyjątkowym wypiekom. Czy możliwe jest jednak, aby wypieki tworzone masowo, mogły zyskać smak domowych, wyczekiwanych wypieków?

Powrót do naturalnych i znanych składników

Stosowane w produktach żywnościowych chemiczne składniki, spulchniacze czy ulepszacze, popularne jeszcze do niedawna i stosowane w wielu cukierniach i zakładach produkcji żywności, odchodzą już powoli w niepamięć. W dalszym ciągu jednak łatwiej jest korzystać z nich przy dużych produkcjach, wymagających dużych nakładów, a szybkiej realizacji. Z tego względu, zarówno w twórcach jak i w konsumentach pojawia się coraz większa tęsknota i potrzeba powrotu do korzeni – babcinych, domowych wypieków, w których stosowane były tylko prawdziwe składniki – masło, jajka, które wypiekane były z sercem i oddaniem. Wynikiem takich działań był niepowtarzalny, prawdziwy smak ciast, tortów, drożdżówek, z zapach ten pozostawał z człowiekiem do końca życia. Domowe wypieki to również pewne bezpieczeństwo tworzonych słodyczy – naturalne składniki, brak chemicznych ulepszaczy, zapewniały wyjątkowe i zdrowe doznania. Z potrzeby powrotu do tych wyjątkowych, domowych smaków powstała również cukiernia i ciastkarnia w Zielonej Górze Chatka Małgorzatki. Ciasta, torty, pączki – domowe smaki, nie tylko dla domowników.

Niezwykłe okazje, niezwykła oprawa

Wyjątkowe momenty, niecodzienne okazje, przyjęcia, wesela, urodziny, wydarzenia. Te niezwykłe często okazje zasługują na równie niezwykłą oprawę organizacyjną. W jej skład wchodzi nieodłącznie catering, a w nim pyszne, świeże wypieki. Specjalne torty, wykonane na zamówienie klienta, przybierające różne, wyjątkowe smaki, a także przeróżne, nietypowe kształty, to dopełnienie całego przyjęcia. Dodatkowo ich smak przypominający domowe ciasta, smaki dzieciństwa, to atut, dzięki któremu takie przyjęcie zostanie zapamiętane na długi czas i dzięki któremu może przez długi czas budzić pozytywne odczucia w obecnych gościach.

Opracowanie:

Chatka Małgorzatki Małgorzata Kościak

Zielona Góra , Żołnierzy 2 Armii 30 lok. 40

  • tel. 795 541 836

Podziel się