Materiał Partnera Marzysz o ekspresie do kawy? Wybierz sprzęt poleasingowy!

Marzysz o ekspresie do kawy? Wybierz sprzęt poleasingowy!

Kawa o poranku to dla wielu osób rytuał, który odbywa się w domu czy też w pracy. Napój ten ma wielowiekową tradycję, która dzisiaj dotyczy również świata biznesu oraz relacji społecznych – wyrazem gościnności jest bowiem zaparzenie klientowi czy zaproszonej osobie filiżanki aromatycznej kawy. By móc jednak poczuć prawdziwy smak ziarenek arabiki czy robusty, warto wyposażyć się w ekspres do kawy. Czy zawsze warto postawić na nowy sprzęt za kilka tysięcy złotych? Polecane jest też alternatywne rozwiązanie: expres poleasingowy za niecałe tysiąc zł.

Dlaczego warto kupić ekspres poleasingowy?

Ekspres poleasingowy to sprzęt używany o niskim stopniu zużycia. W większości przypadków są to urządzenia niemalże fabrycznie nowe – eksploatowane w ramach leasingu przez mniej niż 24 miesiące oraz serwisowane (regenerowane i konserwowane) przed przywróceniem ponownym na rynek sprzedażowy. Pochodzą one głównie z wielkich i bogatych korporacji, które mogą pozwolić sobie na częstą wymianę urządzeń właśnie w ramach leasingu. Niekiedy na polski rynek obrotu ekspresy używane trafiają z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy też krajów skandynawskich. Ich dystrybutorzy dbają jednak zawsze o to, by przeprogramować system urządzeń na język polski.

Kupno ekspresów poleasingowych to zaś prawdziwa okazja. W pełni sprawne i wielofunkcyjne urządzenia o bezawaryjnej historii mogą kosztować mniej niż tysiąc złotych! W porównaniu z podobną klasą sprzętów całkowicie nowych jest to oszczędność przekraczająca niekiedy nawet 70%. Z takich przecen słynie firma COFFEE SERVICE, która gwarantuje swoim klientom po zakupie również pełną opiekę posprzedażową – serwisową. Liczyć można również na gwarancje.

Komu opłaca się kupno ekspresów poleasingowych?

Ekspresy poleasingowe są polecane do zakupu każdej osobie, która chce w swoim domu przyrządzać kawę Espresso Doppio, Cappuccino, Machiato, Lungo, Mocha, Romano czy też Latte, a nie posiada na tenże sprzęt dużego budżetu. Dzisiaj nie trzeba kupować urządzeń za kilka tysięcy złotych, by móc poczuć się w swoim fotelu, jak z filiżanką kawy w modnej włoskiej kawiarni. Ekspres poleasingowy to zatem ekonomiczne rozwiązanie, które jest coraz bardziej doceniane.

Taką opcję zakupu od lat stosują zaś liczne podmioty instytucjonalne oraz publiczne, które chcą gwarantować swoim pracownikom oraz klientom wysokiej klasy kawę. Biurowce można zatem wyposażyć w tani, ale wysoki w swojej generacji sprzęt, który posłuży przez wiele lat. Ekspres do kawy w miejscu pracy to dzisiaj prawdziwy standard – pracodawcy powinny zadbać o ten element w swojej firmy dla zadowolenia i wydajności pracy swojej kadry. Nic tak nie pobudza i nie poprawia bowiem humoru jak pyszna kawa, która może mieć posmak owoców cytrusowych, orzechów czy czekolady. Najlepsze expresy pozwalają na spróbowanie wielu odmian kaw z całego świata.

Jak kupić dobry ekspres poleasingowy?

Dobry ekspres poleasingowy do użytku domowego nie powinien kosztować więcej niż 1000 złotych. Specjalistyczne, większe i mocniejsze urządzenia do biur opłaca się zaś kupić za około 2500 zł. Pamiętać jednak należy o tym, by wybierać ekspresy tylko od sprawdzonych dystrybutorów, którzy gwarantują sprzęty takich marek jak PHILIPS oraz SAECO. Zawsze trzeba weryfikować ilość funkcji ekspresu, a także to, czy ma on wyraźne ślady użytkowania. Ważne jest też to, by nasz expres poleasingowy był energooszczędny.

Gadżeciarze mogą zaś szukać ekspresów z funkcją podłączenia pod smartfon i specjalną aplikację np. „Moja kawa”. Można wtedy nie tylko zdalnie obsługiwać ekspres, ale też projektować własny napój na smartfonie, by w późniejszym czasie odtworzyć go przy użyciu urządzenia do parzenia kawy. 

Opracowanie:

Coffee Service Anatolii Domaretskyi

Lubin , Mieszka I 14-16

  • tel. 576 019 723

Podziel się