Materiał Partnera Jakie rodzaje piw można nabyć w dobrej hurtowni?

Jakie rodzaje piw można nabyć w dobrej hurtowni?

Specjalistyczne sklepy zajmujące się sprzedażą nietypowych piw, ale także restauracje, bary czy puby to miejsca, które najczęściej korzystają z oferty sprawdzonej hurtowni alkoholi. Można w niej nabyć piwa uwarzone w różnych stylach, co pozwoli zwiększyć asortyment i zaproponować klientom nietuzinkowe trunki. Jakie zatem dokładnie rodzaje piw można zakupić w dobrej hurtowni?

Piwo z regionu

Sporym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszą się piwa regionalne. Ma na to wpływ przede wszystkim powrót do klasycznego smaku związanego z danym miastem czy województwem, ale też chęć wspierania lokalnych produktów. Z tego względu w dobrej hurtowni znaleźć można wiele piw regionalnych, które mogą być również gratką dla wielbicieli trunków charakterystycznych dla innych rejonów Polski. Małe browary przygotowujące takie piwa stosują unikatowe, tradycyjne receptury, nierzadko wykorzystując przy produkcji klasyczne metody warzenia.

Dzięki temu powstają produkty nietypowe, jakich zasmakować można właśnie dzięki rozbudowanej ofercie dobrej hurtowni alkoholi sprzedającej m.in. piwa regionalne. Takim asortymentem dysponuje Zofmar Bis s.c. – hurtownia, która współpracuje z takimi browarami, jak np. Jan Olbracht, Perła, Perun, Pinta, Raduga, Kormoran, Krajan, Artezan, Wąsosz, Witnica czy Zamkowy-Racib. Sporym zainteresowaniem cieszą się także piwa pochodzące od zagranicznych dostawców, ale nie tylko. Co zatem jeszcze znajdziemy w dobrej hurtowni alkoholi?

Nietypowe smaki piw z kraju i zagranicy

Zagraniczne piwa doskonale sprzedają się szczególnie w barach, pubach i sklepach specjalistycznych, gdzie konsumencie – podobnie jak w przypadku trunków regionalnych – często chcą zasmakować charakterystycznych napojów alkoholowych. Prym wiodą piwa czeskie, a konkretnie lagery. Uważane za wzór tego gatunku trunki rodem z Czech także można nabyć w dobrej hurtowni alkoholi, podobnie jak piwa zagraniczne dostarczane bezpośrednio z Niemiec lub Litwy.

Warto również zwrócić uwagę na piwa rzemieślnicze. Są one przygotowywane na podstawie autorskich receptur i z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników. W połączeniu z odpowiednim procesem produkcji daje to możliwość stworzenia piw o nietypowym smaku i aromacie, które również znajdą wielu zwolenników. Właściciele zarówno lokali gastronomicznych, jak i sklepów specjalistycznych czy barów oraz pubów powinni zatem nawiązać współpracę z dobrą hurtownią alkoholi i urozmaicić ofertę proponowanych piw. Asortyment warto wzbogacić m.in. o piwa regionalne, zagraniczne i rzemieślnicze.

Opracowanie:

Zofmar Bis s.c.

Łódź , Niciarniana 50 lok. 52

Podziel się