Artykuł sponsorowany Ekologiczna folia w Twojej kuchni z firmy Cofresco

Ekologiczna folia w Twojej kuchni z firmy Cofresco

Folia spożywcza wcale nie musi być "czarną owcą" w ekologicznej kuchni! Doskonale wie o tym firma Cofresco, która od lat produkuje folię pod kilkoma markami dla całej Europy. Nie ważne więc, czy w Polsce używasz folii PrimaPack, w Niemczech Toppits, czy w Anglii Bacofoil. Te wszystkie brandy łączy jedno: ekologiczny producent, który stawia na jakość!

Co z tą ekologią?

Folia spożywcza potrafi być słaba i kapryśna. Dlatego eksperci z firmy Cofresco tak długo dostosowywali technologię produkcji, żeby ich produkt był jak najtrwalszy. Mocna, niezrywająca się folia spożywcza nie generuje niepotrzebnych śmieci w postaci porwanych kawałków. Dodatkowo można uciąć jej dokładnie tyle ile potrzeba, żeby przykryć miskę albo owinąć produkt. Nie ma konieczności robienia “zapasu” folii, w razie powstania dziury. W tej konkretnej przedarcia się po prostu nie zdarzają!

Dozownik WRAPMASTER

Jeżeni masz miejsce w kuchni, zamontuj dozownik do folii WRAPMASTER. Dzięki niemu jeszcze dokładniej będziesz gospodarować folią. Taki przyrząd nie jest drogi, jest lekki i niewielkich rozmiarów, a jego największą zaletą jest to, że produkuje go również firma Cofresco. Dlatego będzie idealnie kompatybilny z jej wszystkimi produktami. Jak mówią projektanci:

Używanie dozownika jest bardzo łatwe i wygodne. Zawsze ucinasz tyle folii ile potrzebujesz, nie używając rąk, co jest bardzo higieniczne. Zależało nam na tym, żeby tak właśnie było.

Recykling

Wspomniana wyżej firma bardzo dba o środowisko naturalne. Dlatego stara się już dziś używać jak najwięcej materiału z recyklingu. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii przedsiębiorstwo wkrótce chce przejść na produkcję folii tylko z surowców odzyskanych.

Jeśli bliskie Ci jest dbanie o środowisko, a nie możesz całkowicie zrezygnować z folii spożywczej w kuchni na rzecz np. szkła, sięgnij po produkty Cofresco. W Polsce to marka PrimaPack i WRAPMASTER. Dzięki nim osiągniesz idealną równowagę między ekologią a ekonomią swojego portfela.

Opracowanie:

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Brodnica , Sikorskiego 27

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas