Proinbud. Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa

Oferta

Proinbud to profesjonalne przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa. Nieprzerwanie od 1998 roku zajmujemy się projektowaniem różnego rodzaju obiektów budowlanych, a lokalizacją naszej firmy jest Pajęczno, w województwie łódzkim.

Działając w branży od prawie dwudziestu lat zdobyliśmy nie tylko cenne doświadczenie, ale przede wszystkim wielu zaufanych Klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm. Przez te lata bowiem z powodzeniem wykonaliśmy setki projektów, do każdego zlecenia podchodząc z pełnym zaangażowaniem. Wykonujemy projekty indywidualne, a wśród naszych specjalności są domy jednorodzinne. Stawiamy na funkcjonalność i estetykę, uważamy bowiem, że takie właśnie połączenie zapewni Państwu maksimum zadowolenia, a naszej firmie dostarczy prestiżu.

Projektujemy również instalacje sanitarne oraz gazowe. Znamy się też na projektowaniu kolektorów słonecznych, kotłowni gazowych i olejowych, a nasze kompetencje pozwalają nam na skuteczne projektowanie instalacji grzewczych.

Projektowanie to dla nas pasja dlatego zawsze działamy rzetelnie i z wymaganą dokładnością. Zatrudniamy wykwalifikowanych architektów, których wieloletnie doświadczenie i umiejętności są jednym z filarów naszej firmy. Dzięki temu cieszymy się rosnącym zainteresowaniem wśród Klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa
NIP
5741199658
REGON
150363893
PKD
74.20.A
Rok założenia
1996

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa
  • Jaki jest adres firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa Adres to: 98-330 Pajęczno , Parkowa 8/12 (woj. łódzkie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa Kontakt telefoniczny to: 602 531 243
  • Jaki jest e-mail do firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa E-mail to: proinbud@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa NIP to: 5741199658
  • Jaki jest numer REGON firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa Numer REGON to: 150363893
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Proinbud Przedsiębiorstwo projektowania i budownictwa Współrzędne geograficzne to: 51.1462744313725°N 18.9965808431373°E
Obowiązek informacyjny