Libercom Fire Systems Paweł Liberski

Aktualizuj dane

Oferta

Właścicielem firmy Libercom Fire Systems zlokalizowanej w Mokrusie jest Paweł Liberski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie realizować wszystkie zlecenia w zakresie projektowania oraz wykonywania automatyki przemysłowej i przemysłowych instalacji elektrycznych.

Tworząc układy automatyki, dopasowujemy się do indywidualnych wymagań każdego inwestora. Uważnie dobieramy i konfigurujemy wszystkie urządzenia. Zapewniamy pełne wsparcie od przygotowania projektu do jego wdrożenia. Specjalizujemy się w montażu automatyki w pompowniach oraz podstacjach tryskaczowych i hydrantowych. Montujemy również sterowania i monitoring.

Pomagamy w projektowaniu i wykonywaniu instalacji grzewczych przewodów rurowych między pompownią a zbiornikiem zapasu wody ppoż. Przygotowujemy projekty instalacji ppoż. oraz instalacji sterowania monitoringu. Zajmujemy się także naprawą i płukaniem instalacji tryskaczowych i hydrantowych. Przeprowadzamy również szkolenia z obsługi wykonywanych instalacji.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Libercom Fire Systems Paweł Liberski
NIP
6491374284
REGON
276176742

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Informacja o przetwarzaniu danych